elisa194 elisa194 komentáře u knih

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

To je tak krásná knížka, do Noaha jsem se hned zamilovala. Dlouho jsem něco takového nečetla,nemohla jsem přestat. Můj manžel vůbec nečte a při četbě této knihy jsem mu říkala, že mě mrzí, že nezažije to co zažívám teď já. Ten pocit, kdy je vám jedno, že ráno vstáváte, ale kniha vás nepustí jít spát, prostě ji musíte dočíst. Ten pocit, kdy jste napnutí a čekáte jak to dopadne, pláčete...hltáte každou stránku. Ten pocit, který máte, když dočtete poslední stránku a řeknete si, tak tato kniha má místo v mé knihovně!

30.11.2016 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Kniha se dobře čte, fajn oddychovka. Nemůžu ale porovnat,nečetla jsem ostatní díly.

20.11.2016 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Tak tato kniha je ten typ, co prostě musíte číst a nejde přestat a je vám líto, že je konec. Vtáhne vás do děje, hltate každé slovo, čtete s emocemi a čekáte jak to vlastně vše dopadne.

03.11.2016 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha nebyla nejhorší, ale tato autorka už měla lepší knihy. Asi tam na mě bylo moc erotiky. Na konci jsem ji už skoro i přeskakovala..

30.10.2016 4 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Tak tato kniha je opravdu mimo. Koupila jsem si ji na základě recenzí. Vtipná? Ne, nemám ráda tady ten styl trapného humoru a sprostá slova. Nedočetla jsem ji a jelikož si ji chtěly přečíst i kamarádky, tak jsem jim ji půjčila. Jedna ji nedočetla a druhá ji dočetla jen z důvodu, že vždycky knihy dočte.

30.10.2016 1 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Pro mě nejslabší díl ze série. Píšu toto hodnocení zpětně asi o 14 dní a už si ani nepamatuji o čem tento díl je, jak mě nezaujal :-(

30.10.2016 3 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

kniha mě moc nenadchla. Ze začátku dobré, ale pak se mi táhla a ani mě moc nebavila...

16.06.2016 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Při čtení této knihy jsem měla velice smíšené pocity. Začátek mě velice chytl. Chvilkami jsem se ale potom ztrácela v ději. A z konce knihy jsem byla absolutně otrávená.

15.06.2016 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Kniha jese pěkně napsaná, dobře se čte. Oddychovka, která mě nezklamala. Ráda si ji v budoucnu přečtu znovu.

15.06.2016 5 z 5

Něžná náruč rodičů Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

Srozumitelně napsaná kniha, pěkné ilustrace. Jak moc jsem si z toho zapamatovala si vyzkouším za měsíc :-)

20.05.2016 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

parádní kniha, chytlavá, zajímavý děj od začátku do konce. Sice ze začátku si člověk musí dávat pozor na "před" a "po" každopádně ten konec jsem opravdu nečekala :-)

20.05.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Odpočinková kniha, která se dobře čte. Ale něco mi na ni nesedělo, nedokáži přesně specifikovat co. Každopádně autor má rád zvraty a nečekané situace, nejedenkrát jsem byla překvapená, jak nakonec příběh dopadl.

20.05.2016 4 z 5

Babí léto Babí léto Magda Váňová

první povídka mě vůbec nebavila, druhé dvě se daly číst, ale kniha mi v paměti nezůstane...

20.05.2016 3 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

knihy od této autorky mám ráda, ale do této se né a né s chutí začíst.. takže za mě průměrná kniha a zatím na posledním místě.

20.05.2016 3 z 5

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

I když se jedná o povídky, kniha je čtivá a líbí se mi, jak umí spisovatelka vtáhnout čtenáře do děje a pak najednou nečekaný zvrat. U některých jsem byla i mírně šokovaná, jak nakonec vše dopadlo.

03.05.2016 5 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

knihy od Váňové se mi čtou opravdu samy. Příběh byl poutavý, zajímavý děj, kniha mě zaujala od první strany.

03.05.2016 5 z 5

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

kniha mě nebavila, ani jsem ji nedočetla

03.05.2016 1 z 5

Malinový sen Malinový sen Jana Benková

Za mě nejslabší kniha od této autorky. Neměla jsem ani chuť knihu dočíst.

29.03.2016 2 z 5