Effka Effka komentáře u knih

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Je to thriller určený pro teenagery od 13let. Já si ho přečetla, přestože jsem už jiná generace,a musím říct že pro mě to bylo velmi pěkné čtení. Ne nijak náročné,ale každopádně napínavé a čtivě napsané.

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

12.06.2018 5 z 5

V břiše draka: Skutečný příběh o lásce, drogách a vězení v současné Číně V břiše draka: Skutečný příběh o lásce, drogách a vězení v současné Číně Robert H. Davies

Tak já musím říct, že mě kniha opravdu zaujala a zanechala ve mě velmi silný dojem.Do té doby by mě nikdy nenapadlo jak to doopravdy v Číně chodí, a zajímavé byly i poznatky z okolních zemí.

11.06.2018 4 z 5

Legenda o nejzlobivějším klukovi na světě Legenda o nejzlobivějším klukovi na světě Eoin Colfer

Ti komu se líbily předchozí díly z této série, si určitě rádi přečtou i tento. Milé, vtipně napsané.

Legenda o Zubech kapitána Krákory Legenda o Zubech kapitána Krákory Eoin Colfer

Moc pěkná kniha, vtipně napsaná, syn přečetl opravdu s chutí všechny 3 knihy z této serie Legenda o ....., i když jinak není nijak žhavý čtenář.

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Čekala jsem romantiku, trochu jsem se bála že to bude úplná slaďárna, ale našla jsem opravdu krásné, napínavé čtení, a knížka mě opravdu úplně pohltila. Několikrát jsem měla o hrdiny knihy takový strach, že jsem až brečela. Po dočtení této knihy jsem byla tak plná dojmů, že jsem nějakou dobu nebyla schopná sáhnout po jiné knize.

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Pěkně napsaná kniha, začetla jsem se hned od první stránky a úplně mě pohltila dokud jsem ji nedočetla. Líbila se více než Modrá od této autorky.

Modrá Modrá Lucy Clarke

Pěkné, napínavé čtení, zároveň oddechové, vhodné na léto, jelikož se děj odehrává na jachtě na moři.

Led v žilách Led v žilách Yrsa Sigurðardóttir

Krásně, poutavě napsané, velmi napínavé čtení od první stránky. Knihu jsem nedokázala odložit, dokud jsem nedočetla až do konce. Byla to první, ale určitě ne moje poslední kniha od této spisovatelky, už se těším na další díly z této série.

11.06.2018 5 z 5

Františkova velká kniha pohádek Františkova velká kniha pohádek Miloš Kratochvíl

Tak já musím říct, že nám se tato kniha líbila úplně nejvíc ze všech knih z kouzelné školky. Jsou tam velice vtipné rýmovačky, bavila jsem se u čtení já i děti.

04.11.2017 5 z 5