Legenda o Zubech kapitána Krákory

Legenda o Zubech kapitána Krákory https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9791/legenda-o-zubech-kapitana-krakory-9791.jpg 4 19 5

Duch zlotřilého krvežíznivého piráta kapitána Krákory si nedá pokoj, dokud se nepomstí plavčíkovi, kterému před mnoha lety naletěl. A pokud ho nenajde, spokojí se s jakýmkoli jiným devítiletým klukem... Aspoň to tak tvrdí Willův starší brácha Marty. Will si z toho nic nedělá, přestože je jediný devítiletý kluk široko daleko. A přestože v noci slýchá strašidelné úpění. A přestože skály známé jako Zuby kapitána Krákory v temnotě podivně světélkují... Kapitán Vrána je totiž jen jeden z dalších Martyho děsivých výmyslů. Anebo snad ne? Eoin Colfer se narodil a vyrostl ve Wexfordu na jihovýchodě Irska. Jeho první knížka, Benny a Omar, se stala v Irsku bestsellerem a příběhy Artemise Fowla, geniálního malého antihrdiny, se proslavily po celém světě. Colferovo dílo získalo četná prestižní knižní ocenění.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Legend of captain Crow’s teeth , 2004

Effka
11.06.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha, vtipně napsaná, syn přečetl opravdu s chutí všechny 3 knihy z této serie Legenda o ....., i když jinak není nijak žhavý čtenář.

jarynek
11.06.2017 3 z 5

nebylo to špatné, ale ze všech tří dílů to bylo nejslabší

brčko-A
05.07.2013 5 z 5

bylo to dobrý a vtipný..

bubáček-B
04.06.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla vtipná, ale pistolnice byla lepší.

bibi.r
28.11.2012 3 z 5

Opět dobře a vtipně napsané, ale už jsem byla namlsaná z Legenda o pistolnici Murphyové, protože už to nebylo úplně ono.

Eoin Colfer
irská, 1965