Edlik Edlik komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Myslíte si, že vozit děti do školky a setkávat se s ostatními rodiči je pohoda? Tak to jste na omylu! Pokud máte ve svém okolí matku, která jezdí ve velkém SUV, vozí svoje děti na všemožné kroužky, myslí si, že její děti jsou výjimečné tak musíte udělat jedno. Vezměte nohy na ramena a utíkejte! I já jsem pár "MATEK" ve svém okolí v knize poznal :-)

13.02.2018 5 z 5

Setkání stínů Setkání stínů Victoria Schwab

Hodně jsem se na druhý díl těšil. Bohužel opět se ukazuje, že kniha má velmi pomalý rozjezd. Potom už je příběh čtivý a super, ale na to, že to není první kniha je začátek až moc pomalý. Navíc je tu pár YA klišé. Ale samozřejmě, že si finále přečtu. Navíc po tom konci!

08.02.2018 4 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Začátek super, podle mě skvělý potenciál. Dokonce mi v jedné scéně běhal mráz po zádech. Potom se bohužel příběh zlomil a začalo to být zmatené a naprosto nevyužitý potenciál. Škoda.

05.02.2018 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Moje oblíbená knížka. Libí se mi vedlejší dějová linka vztahu hlavních postav. J.K. aspoň tedy pro mě, umí nejlépe popisovat prostředí, okolí atd. Když čtu její knihy tak vše naprosto dokonale vidím.

30.01.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Napínavé, čtivé. Hlavní detektivové mají přesně podle severské módy své vnitřní démony a problémy v osobním životě.

30.01.2018 4 z 5

Temnější tvář magie Temnější tvář magie Victoria Schwab

Hodně dobrý nápad. Kniha má pomalý rozjezd, ale to je prý autorčin "trademark". Ale jinak je příběh hodně čtivě napsaný a čte se rychle a lehce.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Podlehl jsem vlivu z YT a koupil si jí. Vizuál knihy je úžasný, to jak je celá krásně černá. Příběh a postavy jsou super. Svět, ve kterém se příběh odehrává je hodně zajímavě vymyšlený a originální.