Dyna08 Dyna08 komentáře u knih

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Příběh se mi moc líbil, i když mě Eureka v několika svých rozhodnutí štvala a ten konec jsem čekala jiný, ale i tak dávám 4⭐, jelikož příběh byl napínavý, ale na první nemá

19.08.2021 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Nádherná kniha, upřímně hezčí než druhý díl, opravdu božská! Přečtená jedním dechem, děj byl zajímavý, záhadný, magický,... prostě bomba

03.08.2021 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Nechci sérii nijak kritizovat, to v žádném případě, je úžasná, nádherná,...ale přestává mě bavit, a to i přes to, že si o ní stále myslím, že je úžasná. A ona je ️

03.08.2021 3 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Čte se dobře

18.06.2021 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Krásné

18.06.2021 5 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Tohle byla úžasná kniha!!! Totálně mě vzala... Jen jsem si ten konec představovala jinak, ale zase tenhle konec byl nečekaný. Prostě snad jedna z nej knih, co sem četla :)

13.05.2021 5 z 5

A co když jsem blázen? A co když jsem blázen? Karen Harrington

Kniha se mi velice líbila :)

13.05.2021 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Úžasná knížka, naprosto mě nadchla.

27.04.2021 4 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Četla se rychle, je to taková oddechovka.

27.04.2021 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Kniha se mi zdála oddechová, klidná, ale zároveň živá,... Prostě úžasná

24.04.2021 5 z 5

Nejsem přece malá! Nejsem přece malá! Cathy Hopkins

Prostě kniha o pubertě :). Samé problémy, zkouška nových věcí,... Snad každý chce, aby ho už lidi nebrali jako malé dítě ;).

22.04.2021 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Tahle kniha byla úžasná, příběhy spletené do jednoho úžasného. Moc mě čtení této knihy bavilo .

22.04.2021 5 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

Tenhle díl byl za mě nejlepší, ačkoliv poslední, ale zakončení nemohlo být lepší

22.04.2021 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Tenhle díl se mi líbil vic než ten předchozí! Bylo to vážně boží, i když se opět děj někde táhl, tak se mi tahle kniha hrozně líbila. ️

17.04.2021 3 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Děj se sice trochu v určitých částech táhl, ale jinak kniha byla moc krásná ❤️

14.04.2021 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Tahle kniha byla neuvěřitelná! Stala se jednou z mích oblíbených, jako celá tahle série

21.03.2021

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Kniha pro mě zkončila jak nejhůř mohla, a to jen proto, že se nedozvím jak to doopravdy zkončilo...

13.03.2021