Dorisek Dorisek komentáře u knih

Vampýrská akademie: filmové vydání Vampýrská akademie: filmové vydání Richelle Mead

Když se lidem film nelíbí nemá na něj koukat mě se naopak líbil a těším se na další

15.11.2014

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Čekání na knihu se vyplatilo . Krásný poslední celou sérii mohu dooručit povedla se :)

22.10.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

mám přečteno skoro vše už mi zbývá jen polovina třetího dílu a mohu říci že se mi tato serie velice zalíbila už mám schlednutý i film tedy první díl další díl bude asi za rok a půl... je mi jasné že se najdou lidi kterým se to bude hnusit ale já osobně si myslím že je to velice hezká ukázka toho jak se lidi okážou změnit at je tíží cokoli :) a vlastně je to láska co lidi mění :D

25.06.2015 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Tento díl je stejně dobrý jako předchozí a strašně moc se těším na filmové vydání doufám že bude stejně dobrý jako předchozí jinak k tomu není co dodat bylo to prostě skvělé

14.12.2014

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Spisovatelka je sice dobrá ale kniha mi přijde až moc podobná Bratrstvu černé dýky a to mě velice zklamalo mám přečtenou celou sérii Bratrstva a kdo si myslí opak tak asi nečetl Bratrstvo černé dýky jen tento díl mi bohatě postačil k tomu abych viděla tu podobu třeba postavy jsou si až velice podobný (Wrath-Lucan, Zsadist-Tegan) takže nemohu dát více než dvě hvězdičky za vymyšlený vznik upírů

17.01.2015 2 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Při prvním dílu jsem se asi do půlky nudila ale potom mě krásně překvapilo jak se to rozjelo prostě nádhera ještě ten den sem jí dočetla a další den jsem se pustila do druhé . Moc mě mrzí že třetí díl ještě nedorazil už se moc těším až ho přečtu . Obě knížky krásně překvapili a můžu jen doporučit :)

17.07.2014 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Tak jsem dočetla celou serii Mercedes Thompsonová a není si nač stěžovat prostě krasně se četlo a pár slz ukáplo no mohu doporučit

07.11.2014 5 z 5

Krutá láska Krutá láska Alice Moon

Na tuto serii si nemohu vůbec stěžovat byla velice hezky napsaná a poslední díl byl velice dobrý ... nejvíce mě překvapovala smrt May to jsem vůbec nečekala samozřejmě jsem velice ráda že se May nakonec opět setkala se Simonem a samozřejmě nemohu jinak než jen doporučit :)

03.10.2014 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Skvělá serie již mám přečteno 3 ze 4 dílů a mohu jen doporučit velice krásný a poutavý příběh a trochu i napínavý

24.09.2014 5 z 5

Konečná volba Konečná volba Christie Craig

Kniha se mi velice líbila pěkné zakončení serie jen mě velice zklamal boj s mariem čekala jsem, že když se Kylie připravovala takovou dobu že to bude velice těžký boj. Kdyby to bylo více rozepsané určitě by to bylo skvělé a také mě mrzí že tam nebylo více o tom jak to dopadlo s chameleonama. Jinak knížka mě potěšila a určitě tuto serii mohu doporučit

25.10.2014

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Po přečtení všech dílů Bratrstva černé dýky mohu říci že je to velice působivé .. po chvilce jsem se začetla na tolik že sem nebyla schopna knihy odložit velice mě to potěšilo že takové knihy se ještě najdou

18.07.2014 5 z 5