Doomiiniikaa Doomiiniikaa komentáře u knih

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Ze začátku jsem se nutila ji číst,ale nakonec povedená kniha :)

27.08.2016 3 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Přesně takovou knihu jsem teď vyhledávala, krasná oddechovka .. laska nemá konce ..

18.08.2016 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Vzdy me necim prekvapi .. Jsem zvedava jak to vse dopadne :)

11.08.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasný ,super, originální .. Už si objrednávám Elitu a První abych mohla zjistit jak to bude pokračovat !

06.08.2016 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Po přečtení série Griša, jsem věděla, že Zjizvený král jde na řadu hned jako další. Byl to právě Nikolaj,kdo mě v knize uchvátil a o to větší bylo zklamání, když jsem zjistila, že v této knize mu autorka změnila povahu, resp. jeho a Zojin příběh mi přišel přitažený za vlasy, chvílemi nudný a celkově se mi do příběhu moc nehodil.
Naopak po přečtení Šesti vran, jsem moc nemusela Ninu a Matiase, a v této knize to byl právě příběh Niny, který mě nejvíce uchvátil a hltala jsem každou kapitolu.
Rozhodně jako zajímavé okořenění příběhu považuji zahrnutí nové postavy, Isaaka, kterého jsem si hned oblíbila.. jen škoda toho zvratu s princeznou.
- Zajímavé je i zahrnutí svatých, ale pojala bych to trochu jinou formou

03.02.2023 5 z 5

Démon z lesů Démon z lesů Leigh Bardugo

Krásný doplňkový příběh, který vám zas o kousek přiblíží Tamnyje. Vůbec by mi nevadilo kdyby jich ještě pár udělali (klidně i o Nikolajovi minulosti) .

14.01.2023 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

První díl mě nenadchl tolik,jak bych čekala,ale druhý díl to dohnal... Je pravda, že zde bylo až moc záchran na poslední chvíli, ale vždy to bylo celkem smysluplně obhájeno... Také musím říct, že jsem si velice oblíbila novou postavu, která se do děje dostává a stala se mi favoritem

20.09.2022 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Mně se tahle serie líbí, vlastně ani pořádně nedokážu popsat,co se mi líbí nejvíc.. dějová linka, vývoj postav, prostředí, ve kterém se příběh odehrává nebo historie Vendy ? Nebo všechno dohromady!

18.08.2022 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tato série nebyla úplně to pravé pro mě.. samé drogy,sex,alkohol ... nic jiného se tam víceméně neřešilo. Trošku jsem čekala, že se to autorka v tomto dílu pokusí zachránit prvky detektivky, ale k tomu ne nemělo ani náznakem blízko. Kdo je vrah je jasné už od začátku, takže tento díl jsem dočetla jen abych neměla nedočtenou sérii. Celkově mi tato série nic nedala a ani se neplánuji k ní vracet.

17.06.2022 3 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Milé čtení, není nijak náročné ale hezké

22.05.2022 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Velmi milé čtení, nejdříve jsem viděla film a byla jsem ráda, že kniha a film nejsou tak totožné:)

22.05.2022 5 z 5

Patologie 2. Patologie 2. Jirka Mačák

Skvělá kniha pro základní znalosti patologie

14.09.2020 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Do knihy jsem se dlouho nutila i když jsem za sebou měla už pár kapitol a dlouho jsem se v ní ztrácela. Líbil se mi nápad s novým světem, ale to je asi všechno.

23.05.2020 2 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Kniha se zbytečně netáhla ani nebyla urychlená, opravdu příběh krásně plynul. Jediné - je, že příběh byl od 2. kapitoly jasný jak dopadne, ale přesto mě kniha dokázala mile překvapit. Za mě 5x *

11.12.2019 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Kniha měla zajímavé téma, ale to je vše co se mi líbilo. Jinak mi přišla velmi uspěchaná a zvlášť hodně rychlý konec .

24.08.2018 1 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann