Abikk Abikk komentáře u knih

Jednou budeš Arab 2: Dětství na Blízkém východě (1984-1985) Jednou budeš Arab 2: Dětství na Blízkém východě (1984-1985) Riad Sattouf

Výborný komiks.

16.06.2021 4 z 5

Tajná večeře Tajná večeře Raphael Montes

Byla jsem podle komentářů připravena na nechutný příběh, který možná ani nedočtu, ale dočetla. Gradující originální příběh, který nejde nedočíst :o)

18.01.2021 3 z 5

Jutta Jutta Vladimír Černil

Moc milá knížka (pokud se to tedy dá tak říct vzhledem k tématu :o))

18.01.2021 4 z 5

Barma Barma Guy Delisle

S komiksem začínám a baví mě. Ráda poznávám země tímto způsobem :o)

02.12.2019 3 z 5

Tam - Jedeme do Afriky Tam - Jedeme do Afriky Busny

Po shlédnutí jejich cestovatelského pořadu na streamu jsem si s nimi Afriku projela i knižně a byl to zážitek. Vtipné, poučné a obdivuhodné povídání. Klobouk dolu odvaze, kterou do starého busíku WV vložili. Těším se na cestu zpátky, ale až po odvysílání. Je to totiž mnohem větší zážitek, když se vám ty scény vybaví :o)

10.10.2019 5 z 5

Nejbarevnější kuchařka Nejbarevnější kuchařka Kamu (p)

Kuchařka je naprosto dokonalá. Už jen listování v ní mně donutí něco uvařit. Díky jejímu pořadu, který je inspirativní a originální (hlavně kvůli její osobě) je vaření asijské kuchyně potěšení. Lituji ty poptávající v bazaru, protože téhle kuchařky se nemůže dobrovolně nikdo zbavit :o)

02.10.2019 5 z 5

Radostné bezdomovectví krlíčka a jeho přátel Radostné bezdomovectví krlíčka a jeho přátel Martin Kepka

Vtipné, skvělé, ale bohužel krátké :o)

21.06.2019 4 z 5

Brennerová Brennerová Wolf Haas

Výborná detektivka.

21.06.2019 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mne slabé, nedokázala jsem se pořádně začíst.

18.06.2019 2 z 5

Citrusový sad Citrusový sad Larry Tremblay

Sice přečteno za půlden, ale kniha mne nijak moc nenadchla.

04.01.2019 2 z 5

Nášup Nášup Táňa Kubátová

Vybráno do čtenářské výzvy a mne kniha nijak neoslovila. Bohužel za to nemůže, tento žánr mě nebaví.

29.10.2018 2 z 5

Temná zima Temná zima Andy McNab (p)

Vybráno do čtenářské výzvy. Na mě moc dlouhá. Příběh mě také moc nebavil.

25.09.2018 2 z 5

Případ pohřešovaného Případ pohřešovaného Dror Mišani

Tak trochu jiná detektivka. Mám ráda příběhy tohoto typu. Nečekané rozuzlení. Doporučuji přečíst.

13.03.2018 4 z 5

Šifra podle kabaly Šifra podle kabaly Dorit Silberman

Trochu nuda. Četla jsem ji snad půl roku a mezi tím přečetla spoustu jiných knih.

21.06.2019 2 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Trochu moc dlouhé, ze začátku mě moc bavila, ale v půlce už se děj začal táhnout. Nakonec jsem dočetla a jsem ráda. Líbí se mi příběhy zasazené do drsných Shetlandských končin, kam bych se i ráda někdy vydala :o)

06.03.2019 3 z 5