dexterman dexterman komentáře u knih

Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana Brian Michael Bendis

Bylo to fajn počtení . Dobrý příběh je základ . Pak také dobrá ilustrace . Bendis prostě spider-mana umí . Nicméně v té poslední akční sekvenci jsem se trochu ztrácel v akci . Už toho bylo moc . Za přečtení to však určitě stojí .

26.06.2020 4 z 5

Silk Silk Dan Slott

Tak mám to za sebou . Bylo to dost příjemné čtení . Kresba taky pěkná . Jen ke konci se to trochu táhlo . Jinak postava velice dobrá i když trochu neoriginální nicméně i tak to bavilo

15.06.2020 4 z 5

Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi Tony DiTerlizzi

Nevím moc dobře jak tohle hodnotit . Malba je krásná . Děj je však osekán na snad jen důležité části . Asi aby se to tam vše vešlo . Nicméně je tohle ideál spíš pro děti než pro dospělé a tak to asi i bylo cíleno . Ďetem se to bude dobře číst

11.06.2020 3 z 5

Batman: Evropa Batman: Evropa Brian Azzarello

Jak to jen popsat? Kresba dobrá . Děj taky . Potenciál měst a lokalit kde se toto dílo odehrává je ale naprosto nevyužit . Což je škoda

06.06.2020 4 z 5

Karel žije dál... Karel žije dál... Petr Čermák

Nejsem a nikdy jsem nebyl skalní fanoušek pana Gotta. Nicméně tato kniha je napsaná velice poutavě takže sem po ní sáhl . K mému překvapení nelituji. Jak už zde někdo psal tak je to takový průřez životem od začátku do konce . Promne jako nekovaného fandu tam bylo spoustu informací za které jsem rád že je díky knize vím . Jen konec knihy mi příjde takový zdlouhavý až utahaný . Jinak je napsaná velice čtivě a čte se to skoro samo . Takže zamne doporučuji nejen fanouškům pana Gotta.

02.04.2020 5 z 5

Fury: Bůh ochraňuj válku Fury: Bůh ochraňuj válku Garth Ennis

Nevím proč ale nebylo to pro mne to pravé . Děj byl nudný a kresba byla divná . Dával jsem tomu šanci . Dofajíc že to bude lepší ale nebylo. Prostě tohle bylo špatný už od začátku do konce .

15.03.2020 2 z 5

Fury: Mírotvůrce Fury: Mírotvůrce Garth Ennis

Zdařilé , hezky nakreslené a akční . Přesně tak jak to mám rád . Je to za mne prostě celé povedené . Ani chviličku jsem se nenudil . Garth prostě umí a jde to poznat . Kresba samozřejmě taky krásní takže za mne se dílo povedlo

07.03.2020 5 z 5

Ghost Rider - Cesta slz Ghost Rider - Cesta slz Garth Ennis

Rozhodně lepší než předešlý díl . Kresba je prostě krásná . Nejvíc mi však asi sedlo to v jaké době se to odehrává . Díl před tím byl jen podle mého přímočará akce a přiběhů bylo minimum . Což se tady snaží napravit a toho si velice cením . za mne super počin .

01.03.2020 5 z 5

Ghost Rider - Cesta do zatracení Ghost Rider - Cesta do zatracení Garth Ennis

Je to taková klasika , Přímočará akční jízda . Kresba za mne fajn . Navíc se to dobře a rychle čte . Nic převratného to však není . Prostě akce akce akce . Ale to je paradoxně asi na tomhle to nejlepší .

24.02.2020 4 z 5

Green Arrow: Rok jedna Green Arrow: Rok jedna Andy Diggle

V celku je to fajn ale nepovedlo se mi asi docenit styl nakreslení . Příběh je moc předvidatelný . Ale na jedno přečtení to stačí a za to přečtení to stoji. Navíc to rychle utíká takže se moc nenudíte .

17.02.2020 3 z 5

Tomáš Rosický - Hráč, kterého milujete Tomáš Rosický - Hráč, kterého milujete Petr Čermák

V celku dobrá kniha . Těch nesmyslných překlepů tam je ale vice než dost . Kazí to opravdu hodně dojem ze čtení . Nechápu že tohle nikdo nekontroluje a v klidu si to dají do prodeje . To by se stávat opravdu nemělo . Jinak když beru knihu čistě obsahově tak je výborná .

27.01.2020 4 z 5

Superman: Poslední syn Superman: Poslední syn Geoff Johns

Je to jednohubka pro fandy jak se patři . Kubert krásně vše nakreslil a Johns a Donner to koření super netradičním příběhem který bych teda nečekal . Popisuje se zde Superman jako potencionální rodič . Což je velice Super téma . Není tady jen akce ale i pohled na Supermana jako na rodiče . Jinak když už budu mluvit o akci tak nakreslené je to všechno super . Příběh dobře napsán takže nemám moc co vytknout . Četlo se to samo . Četlo se to rychle což je občas na škodu . Klidně to mohlo být o něco delší ale jinak super

18.12.2019 5 z 5

Casino Royale Casino Royale Ian Fleming

Je to jiný Bond než jsem čekal . I tak v celku dobré počtení . Kresba je za mě sice průměrná ale jinak scénař je zvládnutý dobře . Knižní předlohu jsem nečetl . V zásadě je pro mě toto dílo poctou Bondovkám -50 a 60 let .

08.12.2019 4 z 5

Superman: Utajený počátek Superman: Utajený počátek Geoff Johns

Pojetí Supermanova původu se četlo velice dobře . Supermana tady zná asi každý nicméně pro začínající čtenáře tady tohle bude lahůdka . Docela to ze začátku připomíná první Supermanův film kde si ho zahrál CH Reve . Některé události jsou dost podobné . Jiné
události zase připomínají epizodu ze seriálu Smallville . Johns to na můj vkus píše až moc svižně . Klidně bych uvítal více kapitol o tom jak se Superman například učí ovládat své schopnosti ještě ve smallville . Podstatná věc co mi tam vadí jsou tedy časové skoky až moc dopředu . Pak divně napsaný Lex Luthor nebo Lois . Co jsem si naopak hodně užil byla kresba kterou zde tvořil Garry Frank . Jakožto fanda Supermana i přes pár výhrad které mám tohle dílo doporučuji . Určitě stojí za přečtení

28.11.2019 4 z 5

Hammerhead Hammerhead Andy Diggle

Změna celého tvůrčího týmu jednoznačně pomohla . Od Vargra Bond ušel opravu veliký kus cesty . Osobně považuji celou serii za velmi povedenou . Doufám že se dalších příběhů dočkáme co nejdříve . Hammerhead byl takovou třešničkou na dortu . Ze všech dílů co tady u nás zatím jsou . Jednoznačně nejlepší . Ať už je to změnou ilustrace , nebo propracovanějším scénářem . Obecně si myslím že dát postavu Bonda do komixu byl mega nápad . Snad se u nás bude pokračovat v této sérii dále . Jinak doporučuji všem . Za mne nejlepší díl co tady zatím u nás je

16.11.2019 5 z 5

Fantom Fantom Warren Ellis

Tak tady to už byla špionážní bondovka podle očekávání . Pořádně se to . rozjelo . Děj byl velice povedený . Ilustrace povedená jako v první knize . Velkým plusem je zápletka kterou tu ale nechci prozrazovat . Pokud jste v něco podobného doufaly v první knize Vargr tak chápu vaše negativní reakce . U fantoma naopak dostanete špionážní bondovku jak se sluší a patří . Přečteno jedním dechem , za jeden večer . Doporučuji všem které neodradil Vargr. Já jsem si obě knihy užil dokonale .

14.11.2019 5 z 5

Světové turné Světové turné Jason Aaron

První příběh je opravdu parádní . Pak jde ovšem kvalita razantně níže . Tohle celé dílo stojí jen na povedené ilustraci a monstrozní akci . Čím víc jsem se prokousával příběhem dál a dál . Tak tím to pro mne bylo ke konci zmatečnější . Abych vám tady nelhal opravdu mne to nepohltilo tak jako první díl . Opravdu jsem se tady i nudil . Což bych zrovna u Avengers rozhodně nečekal . Snad bude další kniha lepší než tato . Obecně jsem očekával hodně a dostal jsem moc málo . Jsem zklamán . Snad to tedy příště bude lepší.

12.11.2019 3 z 5

Vargr Vargr Warren Ellis

Tak tady jsem se toho obával . James Bond jako komix ? To jsem si nedokázal představit . Naštěstí to dopadlo velice dobře . Co se týče příběhu tak ten je v zásadě jedna velká akční jízda . Žádná věda to není . Absence bond girl za mě docela nevadila . Ilustrace a kresba je velice povedená a celkově se povedla . Pár mínusů tady ale přeci jenom je . Všechno se tady točí kolem Bonda což se dá pochopit . Dost mi ale vadí konverzace ostatních postav bez Bonda. Nejsou ničím zajímavé a dělají jen křoví . Děj se dá v pohodě předpovědět a celkově aspoň pro mne to bylo velice krátké čtení . Na druhou stranu jsem jako fanoušek dostal v co jsem doufal . Takže i když mám pár výhrad tak převládá pozitivní názor . Doufám že se dočkáme více příběhů jen lépe napsaných . Nicméně pokud chcete vypnout a užít si akční jízdu tak budete nadšeni jako já

11.11.2019 4 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Tohle si opravdu zaslouží metál . Něco tak krásného a zároveň smutného jsem nečetl již opravdu dlouho . Na konci jsem měl vysloveně na krajíčku a knedlík v krku . Kniha je sice krátká , o to víc ale úžasná . Nemám opravdu co vytknout . Na zamyšlení a o lidských vztazích je to prostě výborná věc . Docela rád bych se dočkal i filmové verze . Bravo mistře

28.10.2019 5 z 5

Teorie velkého třesku od A do Z Teorie velkého třesku od A do Z Amy Rickman

Vše co potřebujete o tomto počinu vědět . Jen bych asi bral novější , ucelenou knihu když už je seriál u konce . To však nesráží můj dojem který je velice kladný . I tak se tu spoustu věcí dozvíte jak o hercích , tvůrcích tak i různé jiné zajumavosti . Doporučuji všem .

14.10.2019 5 z 5