Silk

Neustále rostoucí marvelovská sbírka pavoukovitých bojovníků se opět rozrůstá! Po několika letech skrývání nastal pro senzační Silk konečně čas zaujmout své místo mezi superhrdiny Domu nápadů! Jako mladou dívku pokousal Cindy Moonovou tentýž radioaktivní pavouk, který kousl Petra Parkera, což jí dalo schopností podobné těm, jaké má úžasný Spider-Man. Dokáže přilnout ke stěnám, předvídat nebezpečí a snovat pavučiny z konečků prstů! Nyní se houpe mezi newyorskými mrakodrapy jako Silk! Obsahuje příběh: Život a doba Cindy Moonové Obsahuje sešity sérií Amazing Spider-Man (Vol. 3) #4 a Silk (Vol. 1) #1-7...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444105/big_silk-KPX-444105.jpg 3.517

Nejmocnější hrdinové Marvelu 99.

Literatura světová, Dobrodružné, Komiksy

Vydáno: , Hachette

Silk

Kniha Silk

Hwaelos
13.11.2020

Pokud máte dvanáctiletou dceru, klidně jí to pořiďte. Myslím, že ji to bude bavit - a odpustí tomu i hroznou kresbu. Mně bohužel dvanáct není.

dexterman
15.06.2020

Tak mám to za sebou . Bylo to dost příjemné čtení . Kresba taky pěkná . Jen ke konci se to trochu táhlo . Jinak postava velice dobrá i když trochu neoriginální nicméně i tak to bavilo

hroubek
01.06.2020

Kéž, by v Česku někdo vydal zkompletovaný Spider-Verse. Štve mě, že už nevychází omnibusy( pro český trh samozřejmě) a taky, že žádný nakladatel nechce vydávat ty velké a důležité eventy. Ale teď zpět k hrdince Silk. Za mě spokojenost. První příběh od Dana Slotta je pecka a mě jen mrzelo, že jsem nemohl číst více. Zbylá část komiksu šlape velmi dobře a hezky mě pobavila. Sice bych ocenil jednotnou kresbu, ale to už je takový detail. Komiks má super tempo, neurazí a opět splňuje to co má. Jsem spokojený a NHM má skvělé období.