Ultimate Spider-Man - Smrt Spider-Mana

od:


KoupitKoupit eknihu

Šest Spideyho nenebezpečnějších protivníků - Norman Osborn, doktor Otto Octavius, Electro, lovec Kraven, Sandman a Vulture - uteklo z vězení S.H.I.E.L.D.u. Spojená svou nenávistí k pavoučímu hrdinovi se tahle zlověstná tlupa rozhodne pomstít Petru Parkerovi za své minulé porážky. Jejich cílem je Spider-Manova rodina a jeho přátelé. Ultimate Spider-Man musí podstoupit největší oběť, aby své šílené protivníky zastavil jednou provždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286666/ultimate-spider-man-smrt-spider-man-VYI-286666.jpg 4.129
Série:

Ultimátní komiksový komplet (73.)

Orig. název:

Ultimate Spider-man - The Death of Spider-man

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Disease
11.09.2017

Místy nehezká kresba, třetí sešit zkratkovitý a lehce chaotický. No nakonec to na ten průměr dosáhlo...

hroubek
06.07.2016

Spider-man je pro mě komiksová postava numero uno. A i přestože mě styl, kterým se série Ultimate úplně nesedl, tak tohle se mě dost líbilo. Protože pro mě jako pro fanouška, ta smrt je zajímavým způsobem vygradovaná a docela dojemná, jelikož vystihuje Petera Parkera jaký je je. Zbytek komiksu, je čistý mainstreamový průměr a kdyby nebylo velmi (ne)příjemné konce, tak by to byl obyčejný komiks.

Hwaelos
29.06.2016

Bagleyho a Lafentova kresba mě ve svém zjednodušeném a disproporčním pojetí neusebrala, ale Bendisův scénář je dobrý. Perfektně vyvažuje komickou a tragickou rovinu. Jen je škoda, že se čtenář nedozví, jak na Spider-Manovu smrt zareagovali Avengers a zejm. Cap, kterému Spidey zachrání život.

martinstefko
17.04.2016

V knize Ultimátní komiksový komplet 109: Captain Marvel - Život a smrt Captaina Marvela, druhá část umíral hrdina, kterého jsem neznal, respektive k němu neměl vztah, a byl jsem z toho dojatý. Ze smrti Ultimate Spider-Mana jsem nebyl dojatý vůbec.