Kosmičtí Avengers přehled

Kosmičtí Avengers
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343384/bmid_strazci-galaxie-kosmicti-avengers-GNP-343384.jpg 4 133 133

Strážci galaxie série

< 1. díl >

Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi a – pozor, překvapení! – neporazitelnému Iron Manovi, kteří vyrážejí na jednu z nejnapínavějších a nejpřevratnějších misí ve vesmíru. Tajemství, která tito galaktičtí Avengers objeví, otřesou čtenáři Marvelu na celé roky. Ale zatímco se Londýn vypořádává s invazí Badoonů, o osudu Strážců galaxie už bylo rozhodnuto miliony kilometrů daleko. Proč čekat na film? Všechno to začíná tady! Obsahuje: Guardians of the Galaxy (Vol 3) č. 0,1, 1-3... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Cosmic Avengers , 2014

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosmičtí Avengers. Přihlašte se a napište ho.

Denny456
06.08.2022 3 z 5

Klasická komiksovka - původní sešity v čechách v knížečce. Zatím čtyři díly a celkem jízda skrz vesmír, logiku a hláškování.

ArkAngel
20.07.2022 4 z 5

Potenciál Strážců Galaxie je v tomhle komiksu využit naplno, byť se soustředí primárně na jejich vůdce Star-Lorda a jeho vztah s otcem. Velkou změnu oproti původní sestavě je zapojení Iron Mana, který dosud vždy bojoval primárně na Zemi. Kresbu má komiks skvělou, tedy až na poslední bonusové číslo, které je rozsekané na jednotlivé postavy. Vesmírná část Marvelu je hned bohatší a má také svou vesmírnou radu.

marek53
26.12.2021 3 z 5

Docela dobrý komiks jenom mě mrzí že se příběh soustředí hlavně na star lorda a trochu i na iron mana ale ostatní postavy dostanou prostor až ke konci. Komiks mohli rovnou pojmenovat Star-Lord. A příběh vlastně taky nebyl nějak extra zajímavý a o konci ani nemluvím. Někdy si možná přečtu další díl a budu doufat že bude alespoň o trochu lepší.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Kosmičtí Avengers v seznamech

ve Čtenářské výzvě8x