Kosmičtí Avengers přehled

Kosmičtí Avengers
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343384/bmid_strazci-galaxie-kosmicti-avengers-GNP-343384.jpg 4 134 134

Strážci galaxie série

Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi a – pozor, překvapení! – neporazitelnému Iron Manovi, kteří vyrážejí na jednu z nejnapínavějších a nejpřevratnějších misí ve vesmíru. Tajemství, která tito galaktičtí Avengers objeví, otřesou čtenáři Marvelu na celé roky. Ale zatímco se Londýn vypořádává s invazí Badoonů, o osudu Strážců galaxie už bylo rozhodnuto miliony kilometrů daleko. Proč čekat na film? Všechno to začíná tady! Obsahuje: Guardians of the Galaxy (Vol 3) č. 0,1, 1-3... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Cosmic Avengers, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosmičtí Avengers. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (28)

lakton69
02.08.2024 5 z 5

Asi třetí nejlepší komiks který jsem kdy čet.

Denny456
06.08.2022 3 z 5

Klasická komiksovka - původní sešity v čechách v knížečce. Zatím čtyři díly a celkem jízda skrz vesmír, logiku a hláškování.

ArkAngel
20.07.2022 4 z 5

Potenciál Strážců Galaxie je v tomhle komiksu využit naplno, byť se soustředí primárně na jejich vůdce Star-Lorda a jeho vztah s otcem. Velkou změnu oproti původní sestavě je zapojení Iron Mana, který dosud vždy bojoval primárně na Zemi. Kresbu má komiks skvělou, tedy až na poslední bonusové číslo, které je rozsekané na jednotlivé postavy. Vesmírná část Marvelu je hned bohatší a má také svou vesmírnou radu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kosmičtí Avengers v seznamech

v dalších seznamech2x