Kosmičtí Avengers přehled

Kosmičtí Avengers
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343384/bmid_strazci-galaxie-kosmicti-avengers-GNP-343384.jpg 4 133 133

Strážci galaxie série

< 1. díl >

Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi a – pozor, překvapení! – neporazitelnému Iron Manovi, kteří vyrážejí na jednu z nejnapínavějších a nejpřevratnějších misí ve vesmíru. Tajemství, která tito galaktičtí Avengers objeví, otřesou čtenáři Marvelu na celé roky. Ale zatímco se Londýn vypořádává s invazí Badoonů, o osudu Strážců galaxie už bylo rozhodnuto miliony kilometrů daleko. Proč čekat na film? Všechno to začíná tady! Obsahuje: Guardians of the Galaxy (Vol 3) č. 0,1, 1-3... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew
Originální název:

Cosmic Avengers , 2014


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosmičtí Avengers. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (27)

Denny456
06.08.2022 3 z 5

Klasická komiksovka - původní sešity v čechách v knížečce. Zatím čtyři díly a celkem jízda skrz vesmír, logiku a hláškování.

ArkAngel
20.07.2022 4 z 5

Potenciál Strážců Galaxie je v tomhle komiksu využit naplno, byť se soustředí primárně na jejich vůdce Star-Lorda a jeho vztah s otcem. Velkou změnu oproti původní sestavě je zapojení Iron Mana, který dosud vždy bojoval primárně na Zemi. Kresbu má komiks skvělou, tedy až na poslední bonusové číslo, které je rozsekané na jednotlivé postavy. Vesmírná část Marvelu je hned bohatší a má také svou vesmírnou radu.


marek53
26.12.2021 3 z 5

Docela dobrý komiks jenom mě mrzí že se příběh soustředí hlavně na star lorda a trochu i na iron mana ale ostatní postavy dostanou prostor až ke konci. Komiks mohli rovnou pojmenovat Star-Lord. A příběh vlastně taky nebyl nějak extra zajímavý a o konci ani nemluvím. Někdy si možná přečtu další díl a budu doufat že bude alespoň o trochu lepší.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Kosmičtí Avengers v seznamech

v Přečtených164x
ve Čtenářské výzvě8x
v Doporučených6x
v Knihotéce90x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech2x