Destiny Destiny komentáře u knih

Angelika a její láska Angelika a její láska Anne Golon (p)

Tato kniha se řadí mezi nejlepší z celé série. Opět autoři přinesli neuvěřitelně poutaví děj, s historickými prvky, které obohatili mé znalosti o kolonizace Nového Světa.

24.01.2014 5 z 5

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Další výborné pokračování úžasné knižní série :D

21.01.2014 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Skvělá kniha, která zaujme svým příběhem. Velice se mi líbilo vykreslení hlavní postavy a děj.

25.09.2013 5 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Velice humorný příběh. Líbí se mi paralely s dnešní společností.

25.09.2013 4 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Četla jsem tuto knihu jako povinnou četbu a velice mě zaujala. Ráda si jí někdy přečtu znovu.

25.09.2013 4 z 5

Originální upíří deníky Originální upíří deníky Hrabě Dracula

Velice originální. U některých pasáží jsem se nemohla přestat smát.

23.09.2013 4 z 5

Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo Terry Goodkind

Úžasné zakončení příběhu. Richard a Kahlan si můžou konečně na chvíli odpočinout. Rozhodně to budou potřebovat, než se opět vrhnou do nebezpečí v Omen Maschine (Ozubí reguly)

16.09.2013 5 z 5

Víra poražených Víra poražených Terry Goodkind

Víra poražených považuji za nejpovedenější s celé série. Je až neuvěřitelné, jak je děj strhující a emotivní. Tleskám Goodkindovi v jeho pojetí nepřátelského císařského řádu.

16.09.2013 5 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Moc krásná kniha, která mě upoutala od začátku dokonce. U mě se řadí hned za Pýchu a předsudek.

Květy zla Květy zla Charles Baudelaire

Překrásná básnická sbírka, která dokáže upoutat i čtenáře, který si nelibuje v poezii.

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Dle mého názoru je to nejlepší hra, kterou Shakespeare napsal. Děj je strhující a poutaví s morálním ponaučením.

14.09.2013 5 z 5

Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů Terry Goodkind

Podle mě je to nejhorší díl celé ságy. Jennsen mě nehorázně štvala celou knihu, kdy neustále útočí na Richarda. Jediné co mi dodávalo sil při čtení tohoto dílu, byla naděje, že se nakonec objeví dvě hlavní postavy.

14.09.2013 2 z 5