desert.fox desert.fox komentáře u knih

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Po slibném prvním díle se dostáváme do světa obskurních mafiánských fantazií s všemocnou superhrdinkou v hlavní roli. Od detektivního ani kriminálního žánru tohle nečekám.

02.09.2016 2 z 5

Neprůstřelná superhrdinka. Asi takové potřebujeme.

02.09.2016 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Solidní detektivka! Miluji sériová vrahy s temnou rodinnou minulostí! Příběh ale musí být zajímavě zpracovaný, což se tady povedlo.

02.09.2016 4 z 5

TANTRA - kult ženského principu TANTRA - kult ženského principu André Van Lysebeth

Mnoho pozoruhodných informací, které jsem se jinde nedočetla. Zajímavě psané. Hodnotím jako špička.

20.02.2016 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Hodnocení: Výborná.
Počet přečtení: 10, ale možná i 20.
Televizní i filmové zpracování je také velmi podařené.

19.02.2016 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

O chlup slabší detektivka od oblíbeného autora, než jsem čekala podle předchozích knih. 90%.

19.02.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Občas rozvleklý příběh s nepravděpodobnou zápletkou a dosti neodbornými informacemi o lécích, užívaných v psychiatrii. Postavy mají ty nejfantastičtější schopnosti á la neprůstřelný Vasilij.

19.02.2016 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Velmi pěkná kniha, napínavá, s dobrou zápletkou.

19.02.2016 4 z 5

Tajemný svět pravěku Tajemný svět pravěku D. Ž. Bor (p)

Nevím proč, ale knížka mi nejde uložit ani do jednoho seznamu.
Doporučuji k přečtení i k zamyšlení.

25.01.2015 4 z 5

Sedmero věšteckých umění Sedmero věšteckých umění Zuzana Antares

Kníža je hodně obsažná a dobře se čte. Návody k věštění jsou jednoduché, ale tak to asi má být, není to knížka o jedné oblasti speciálně. Kniha mně připadla jako hodně osobní.

25.01.2015 5 z 5