derminator derminator komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Skvělá kniha v počátku spisovatel prozradí kdo je vrah pak je to zas jinak děj střídá děj no zkrátka stojí za to přečíst dávám knize 85%.

06.09.2012 4 z 5

Třetí dívka Třetí dívka Agatha Christie

Dost dobře napsaná detektivka až se dech tají ale uhodl jsem kdo je vrah dávám 65%.

01.08.2012 4 z 5

Sittafordská záhada Sittafordská záhada Agatha Christie

Slušná detektivka za 60%.

01.08.2012 3 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvělá kniha která mě vyrazila dech sice jsem vraha skoro odhlalil ale opravdu skoro!!

19.06.2012

Manžel Manžel Dean Koontz

Je to má druhá přečtená kniha autora a musím říci, že v některých pasážích je hodně zajímavá a chvílemi méně ale každopádně kniha patří k dobrým thrillerům ale ne k těm nejlepším proto hodnotím 60%.

03.06.2012 3 z 5

Proti ohni Proti ohni Chris Ryan (p)

Chris Ryan píše dobře kniha Proti Ohni sice není jeho nejlepší za tu považuji Blackout ale Proti Ohni je zdárný konkurent který je až do poslední stránky velice zajímavý a proto ho nejen že doporučuji ale hodnotím ho velmi pozitivně takovými 75%.

07.05.2012 3 z 5

Špion, který se přišel ohřát Špion, který se přišel ohřát John le Carré (p)

Kniha mne hodně zklamala už dlouho se mi nepovedlo číst nezajímavou knihu jako je tato nevím ale jsou určitě lepší spisovatelé thrillerů než Carré proto této knize dávám 30%.

11.04.2012 2 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Ze začátku Vás kniha v táhne do děje ale až čtete víc a víc zjistíte že až zas takový trhák to není jo dobrá je to velice zajímavá prvotina autora ale ruku na srdce už jsem četl daleko lepší knihy než tato dávám 65% ale doporučuji zápletka je vynikající.

02.04.2012 3 z 5

Kobra Kobra Frederick Forsyth

Dobrá kniha ve které vidíme že konec vždy není dobrý 60%.

27.02.2012 3 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Stále jsem doufal že vím kdo je vrah ale sekl jsem se i když tu osobu jsem také podezříval. Dobře napsaná detektivka za 70%.

19.02.2012 4 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Řeknu Vám takto skvěle napsanou knihu která se čte jedním dechem a člověka tak zaujme, že se od ní nedokáže odtrhnout už jsem dlouho ve svých rukách neměl dávám jí 95%. Skvělá kniha.

10.02.2012 5 z 5

Spása templářů Spása templářů Raymond Khoury

Není to taková bomba jakoPoslední templář ale i tak je hodně zajímavá a čtivá takže doporučuji a dávám jí 80%.

07.02.2012 5 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Jsem uchvácen jedna z autorovo nejlepších knih vsazená zápletka do armády super! 80%.

27.01.2012 5 z 5

3x Hercule Poirot 3x Hercule Poirot Agatha Christie

Klasická Agatha prostě senza detektivka hodnotím 80%.

24.01.2012 4 z 5

Zlatý kámen Zlatý kámen Matthew Reilly

Zatím má první kniha od Reillyho kterou jsem četl ale musím říci že mě hodně zklamala je to takové no slátané nemůže se rovnat např. Ludlumovi či Silvovi atd. Dávám slabých 40%.

10.01.2012 2 z 5

Vladař Vladař Christopher John Sansom

Má druhá kniha přečtena od tohoto autora a mám na ní jen pozitivní dojmy určitě doporučuji. Historické romány jsem nikdy neměl rád ale tyto mě baví i když jsem zatím u obou knih odhalil pachatele dřív než k němu dojde děj. Dávám 75%.

03.01.2012 3 z 5

Sametoví vrazi Sametoví vrazi Soňa Štroblová

Pokud jste viděli film nedělejte tu samou chybu co já a nečtěte knihu a kdo jste film neviděl a chcete ji číst tak si raději pusťte ten film je lepší!

06.12.2011 1 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Dobrý děj, dobrý vypravěč nemám námitek na tuto knihu která si zaslouží nejméně 80%.

23.11.2011 4 z 5

Zločin jako profese Zločin jako profese Janek Kroupa

Četl jsem to díky seriálu Expozitura abych si udělal vlastní obrázek a musím říci že Janek Kroupa je pan spisovatel vylíčil to nanejvýš zajímavě a já myslím že i pravdivě nejhorší je že všechny zločiny dělali policajti z OBOZU každopádně zde se hodnotí knihy a tato je za 100%.

09.11.2011 5 z 5

Císařova hrobka Císařova hrobka Steve Berry

Je to typická knížka od Berryho ale doopravdy? Mě nebavila jako ty ostatní 40%.

22.10.2011 3 z 5