deniska2 deniska2 komentáře u knih

Čas odpouštění Čas odpouštění Táňa Kubátová

Tenhle díl se mi líbil víc než Převozníci.Precteno za jeden večer je to fajn oddychovka.

31.07.2020 5 z 5

Léto v síti Léto v síti Petra Martišková

Fajn oddychovka i pro starší ročník jako jsem já:-). Knížka mně bavila.

28.07.2020 5 z 5

Husákovy děti aneb Mistrovství světa ve lhaní Husákovy děti aneb Mistrovství světa ve lhaní Marcel Deli

Super jsem se u čtení pobavila a odreagovala a zavzpominala na své retro dětství .Zasmala jsem se i a na konci i ukapla slza:-)Za mně 5 hvězdiček za příjemný strávený večer z knihou.

26.07.2020 5 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Opět se mi knížka od téhle autorky libila.Napinavy děj a nenudila jsem se u něj.Musela jsem furt číst a byla zvědavá jak to bude pokračovat.Umim si tenhle příběh představit ve filmové podobě a určitě bych na něj koukla.

25.07.2020 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Jedním slovem wau tak tahle knížka mně neskutečně bavila.Nebudu nic prozrazovat a určitě si ji všichni přečtěte nebudete zklamáni.Velmi poutavé čtení.A za mně 5 hvězdiček:-).

22.07.2020 5 z 5

Deník Dory Grayové Deník Dory Grayové Naďa Reviláková

Přečteno na jeden zátah.Moc krásný příběh , knížka mně moc bavila.Knizku doporučuju.

19.07.2020 5 z 5

Kde rostou divoké třešně Kde rostou divoké třešně Laura Madeleine

Napřed mne zaujala krásná obálka a pak krásný pribeh.Knizka se četla úplně sama úžasný pribeh a knizku doporucuju.Za mne 5 hvezdicek.

20.06.2020 5 z 5

Knihkupkyně Knihkupkyně Cynthia Swanson

Wau skvělý napínavý pribeh přečetla jsem za jeden večer.Furt jsem musela cist další a další kapitoly, nedalo se to odlozit.Za mne 5 hvězdiček a určitě si přečtu další knizku od tehle autorky a doufám ze mne taky tak pohlti jako tahle.

15.06.2020 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Tohle je první knizka od tehle autorky kterou jsem četla a moc mne bavila.Tak mne zaujala ze si jdu precist další její knizky a doufám ze mne tak stejně pohlti. Jdu na to:-)))

03.06.2020 5 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Úžasná knizka určitě doporucuju knizky od téhle autorky .Pohlti od zacatku až do konce.

27.05.2020 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Knížka mne bavila a určitě ji doporucuju.Umim si ji představit ve filmové podobě a určitě bych na film koukla.Moc hezká knizka!!!

20.05.2020 5 z 5

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Moc krásná knizka.Za mne 5hvezdicek.Jsem rada ze jsem objevila tuhle spisovatelku a rada si přečtu další její knizky.Mam rada tenhle zanr a byl to hezky pribeh.K tomu hezká obalka knihy a četla se dobre.

03.05.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jsem z Karvine a kniha se mi moc libila a bavila.Dozvedela jsem se i spoustu věci co jsem nevedela.Kniha se hezky čte a má hezkou obalku.Za mne 5 hvezdicek.Tesim se na další dily.

22.04.2020 5 z 5

Dubnové slunce Dubnové slunce Katarína Gillerová

Opet skvela knizka od téhle autorky.Vsechny její knizky přečtu jedním dechem.Patri mezi me oblibene autory.

14.04.2020 5 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Velmi silny pribeh ,opet paní spisovatelka nezklamala.Za mne 5 hvezdicek a tesim se na dalsi knihu od teto autorky.

02.02.2020 5 z 5

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Jako vzdy nezklamala ,miluju knizky od tehle autorky.Precteno za jeden vecer.

24.01.2020 5 z 5