Život plný iluzí

Čtyři kamarádky se sejdou po letech… a pravda vyplouvá na povrch Aneta má nepříjemné tušení, že v jejím manželství něco nehraje. Ráda by zjistila příčinu, ale musí zároveň řešit problémy v práci a těžko zvladatelnou pubertální dceru. Zničehonic dostane od staré známé pozvánku na sraz. A nejen ona, ale i další dvě kamarádky, se kterými kdysi trávila veškeré volné chvíle, ale po konci studií se jejich cesty rozešly. Proč se má čtveřice kamarádek sejít po tolika letech? Odpověď je zdánlivě jednoduchá: je třeba zapomenout na staré křivdy a obnovit přátelství. Zdá se, že všechny jsou šťastné, ale realita není až tak růžová. Aneta postupně zjišťuje, že žije obklopená iluzemi, a stačí jeden malý otřes, aby se rozpadly na tisíc kousků. Nejoblíbenější slovenská spisovatelka Katarína Gillerová, která je přirovnávána k Danielle Steelové, přichází se strhujícím příběhem o síle přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427598/zivot-plny-iluzi-FqC-427598.jpg 4.412
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Motto

Kniha Život plný iluzí

bonomi
předevčírem

Hledala jsem pohodovou knihu, ale zároveň žádnou hloupost, takže jsem byla spokojená. Některé části příběhu byly snadněji uvěřitelné, některé méně. Ale přecejen, je to kniha, ne skutečnost :) A nakonec z toho plyne...věci nejsou takové, jakými se zdají na první pohled být.

deniska2
předevčírem

Jako vzdy nezklamala ,miluju knizky od tehle autorky.Precteno za jeden vecer.

mysterygirl

Katarína nikdy nezklame

agatha2

Knihy paní Gillerové mám moc ráda a tato novinka mi nesměla chybět ve sbírce. Příběh se tentokráte točí kolem čtyř kamarádek, které se znají od dětství, ale po skončení studií se jejich cesty více méně rozešly. Nyní po dvaceti letech na prahu čtyřicítky jedna z nich, Květka, iniciuje jejich opětovné setkání. Sejdou se všechny čtyři jednoho krásného letního dne v malebném prostředí rodinného domku a začnou vzpomínat. ....Každé z nich osud nachystal jiný životní příběh, byly chvíle šťastné, ale bohužel i smutné a co je čeká dále, je zatím ve hvězdách. Porozumí si i po téměř dvacetiletém odloučení?

Příběh obyčejných slovenských žen mě vzal za srdce, možná právě proto, že jsem věkově hrdinkám blízko, takže když vzpomínaly na své mládí, bylo to, jako bych vzpomínala já.....

Krásný příběh, obyčejný, lidský, tak jak jsme u autorky zvyklí. Mohu jen a jen doporučit.

bastina
19.06.2017

Život je nevyspytateľný, tak by som charakterizovala tento príbeh a osudy kamarátiek.

bábuška
17.02.2017

Všechny romány této autorky jsou nejen čtivé a plné romantiky, ale i smutku a problémů dnešních současnic. Počtou si mladé i starší ženy, ať žijí na kterékoliv straně hranice.
Plný počet hvězdiček si zaslouží všechny knihy bez rozdílu.