Čas odpouštění

Čas odpouštění https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88524/cas-odpusteni-88524.jpg 4 46 12

Sestry Kalendovy série

< 2. díl

Mladší ze sester Kalendových, zubařka Jitka, se teprve před rokem osamostatnila a odešla z rodičovského domu. V její minulosti se skrývá jedna temná událost, která se odehrála před čtyřmi lety a která odstartovala dlouhé období neklidu a obav. Není tedy divu, že se celý její svět rázem obrátí vzhůru nohama, když objeví, že původce jejího strachu se nastěhoval do protějšího bytu...... celý text

Aleh
20.10.2021 3 z 5

Některé knihy této autorky se mi líbí víc, některé míň. Každopádně hlavní hrdinky Táni Kubátové touží po lásce a chtějí mít partnera, na kterého se budou moci spolehnout. Samy však by rády zapomněly na určité životní situace, které se jakoby znovu objeví v tu nejméně vhodnou dobu. Čtenářky ve věku autorčiných hrdinek se mohou jejich životními peripetiemi i poučit.

EvikU.
10.11.2020 3 z 5

Tuhle autorku jsem měla dost ráda. Jenom mi po čase přišli všechny hlavní hrdinky podle popisu děsně krásné, šikovné ve všem na co sáhnou, přesto bez nějaké sebedůvěry. Ale jsou ty knihy takové milé, takže čas od času si ráda takovou jednohubku přečtu.

deniska2
31.07.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než Převozníci.Precteno za jeden večer je to fajn oddychovka.

Lofda
20.06.2020 4 z 5

Knížky Táni Kubátové se už pro mě stávají sázkou na jistotu, příjemné romantické čtení na pár večerů. Možná to byl zatím nejhezčí příběh, který jsem od autorky četla. Líbí se mi, jak je zdánlivě jednoduchý příběh propracovaný. Vy už víte, v čem je mezi nimi problém a čekáte, jak se jim podaří s tím vším poprat. Časem si přečtu určitě další knížku, i když asi si dám zase chvilku pauzu, protože minule jsem četla několik knížek po sobě a přiznávám, že už mě to pak moc nebavilo. Chce to si tuhle autorku trochu dávkovat ;-)

Ála1968
12.04.2020 2 z 5

První díl byl o mnoho lepší,přestože byl předvídatelný děj.Tady se děj hodně táhl a místy to bylo o ničem.Na můj vkus příliš mnoho mrtvých-tragických nehod.Mám autorku ráda,ale zřejmě jsem zhýčkaná od K.Gillerové a T.Keleové-Vasilkové.

Vatter83
17.04.2018 2 z 5

Oddychové čtení, na můj vkus však příliš vyumělkované a předvídatelné. Žádná stěžejní zápletka, rádoby humor příliš kýčovitý.

Aknel26
13.10.2017 1 z 5

Tak tohle ne :-( Zatímco příběh Báry byl nápaditý a díky rodinným příhodám i dost vtipný, kniha o její sestře se táhla jako žvýkačka. Od začátku je jasné, jak to skončí, akorát Jitka, přestože třicetiletá úspěšná stomatoložka, se chová jako káča ze základní školy: Mám s ním jít běhat, nebo ne? Ó bože, on mě políbil, ale já mu radši budu dál vykat, protože on to určitě udělal, aby mě znemožnil... Šmarjá, on si o mně myslí, že nemám žádný rozhled a jsem úplně pitomá! A to tedy je.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

Macík07
23.07.2016 5 z 5

Za dva dny přečtená. Lepší než první díl (Převozníci).

raty
14.07.2014 4 z 5

Příjemné letní čtení.

sabca
30.09.2012 4 z 5

Moc pěkně napsaný román jako všechny ostatní od této autorky. Přesto, že je to pokračování románu Převozníci, dá se číst i samostatně.

bookcase
03.02.2012 4 z 5

Láska, mezilidské vztahy, rodinné vazby i přátelství, to vše čtenář najde v tomto čtivém románu.

Táňa Kubátová
česká, 1958