Převozníci

Převozníci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47678/bmid_prevoznici-r4b-47678.jpg 4 50 11

Sestry Kalendovy série

První ze dvou příběhů sester Kalendových sleduje osudy o rok starší Báry od chvíle, kdy do jejího života zasáhne manželova nevěra. Těžké období, které následuje, přečkává Bára v rodičovském domě. Rodiče, sestra Jitka, bratr Honza i teta Klára zde spolu s obřím psem Hugem a papouškem Alfrédem vytvářejí ovzduší plné humoru, i když mnohdy šibeničního. Tato svérázná atmosféra pomůže Báře znovu nalézt smysl pro humor a optimistický pohled na svět. Nová láska na sebe pak nenechá dlouho čekat...... celý text

Ála1968
12.04.2020 3 z 5

Přestože byl děj trošku jednodušší,nebylo to vůbec špatné.Vlastně celý příběh byl předvídatelný,na odreagování to bylo fajn.

medlovice
20.01.2020 3 z 5

Příběh Báry je napsán s humorem i když si taky zažila svoje s nevěrným chlapem , ale má fajn rodinu. Příliš mnoho dialogů mě ale moc nebavilo , na tuto knihu jsem se těšila , ale nečetla jsem ji nijak nadšeně.

JancaMia
02.03.2019 3 z 5

Holky v akci a rejpavý rodinný papoušek , milá oddychovka co neurazí ale pořádně potěší :) autorka píše mile, lidsky .

fruitbueno
18.04.2018 3 z 5

Abych byla nějak výrazněji uchvácena, musela bych být vášnivou čtenářkou románků pro ženy. Jak s oblibou říkám, Převozníci jsou jak Paralen - neuškodí, nenadchnou. Nebýt čtenářské výzvy, na knihu nejspíš nikdy nenarazím. Body plus za "veselou rodinu", kterou jsem si okamžitě oblíbila.

Aknel26
13.10.2017 3 z 5

Knížka ničím nevybočuje z autorčiny tvorby, jak jsem ji popsala přímo u medailonku paní Kubátové tady na databázi. Tuto řadím k těm povedenějším. Byla mi sympatická nejen Bára, ale především její velká rodina, jejíž příhody byly místy opravdu zábavné. Líbil se mi název knížky, jakož i definice oněch převozníků, a taky mě potěšilo jméno jedné z postav - jeden Zbyněk Málek totiž prošel i mým životem.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Souhlasím, kniha byla hezká. Četla se pěkně. Tuto autorku mám ráda.

Jajina555
27.09.2015

Hezké čtení, oddychovka

kika 13
06.04.2013 4 z 5

Pěkné čtení psáno vtipně a děj svižně utiká při čtení.

stanza
15.09.2012 4 z 5

Lehké, humorné čtení na deštivý víkend.

sabca
27.04.2012 4 z 5

Kniha se mi moc líbila jako všechny knihy Táni Kubátové. Přesto že se jednalo o vážné téma jako jsou rozvody a nevěra, byla napsané velmi humorně.

Táňa Kubátová
česká, 1958