Denča23 Denča23 komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Jeena z mých oblíbených knih už od 7. třídy základní školy. Přečetlou ji mám několikrát . :)

05.01.2019 4 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Pro mě zatím nejlepší díl.!
Quinn mě velice překvapil. :)

04.01.2019 5 z 5

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Tento díl mě opravdu zaujal. Bylo to něco jiného, než ty předešlé. Už od začátku mi anděl moc neseděl a připadal mi zkrz nazkr zlý, ale nakonec jsem byla potěšená.
Skvěle napsané :) Doporučuji

04.01.2019 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Smutný drsný příběh. Pěkně napsané. Také nedoporučuji číst slabším povahám.

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Co jsem dočetla tuto knihu, tak musím uznat, že ty předešlé byly lepší. Asi protože mám knihy s upíry raději. :)

03.01.2019 3 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Celou tuto sérii jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od knih odtrhnout. I když mě někdy štvalo, že se skoro celou knihu nic nedělo a vyvrcholilo se to až na konci na pár stránkách, ale i tak to bylo velice pěkné čtení. Skvělý nápad autorku velice obdivuji. A nemůžu udělat nic jiného, než Školu noci doporučit.

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Jeden z nejlepších dílů této série :) napínavý a strašidelný

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Moc nesouhlasím s ostatními že první díl patřil k nejslabším. Mě se teda libil. Je pěkně napsaný jak utíkali z dětského domova a na ostrově zasvěcení se mi to moc líbilo. :)

03.01.2019 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásné napsaná kniha s napínavým originálním příběhem. Doporučuji přečíst všechny knihy ze série :)

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Pěkná knížka, bavila mě. Na začátku trochu smutnější, když se dozvěděla, že umírá. Určitě si ji přečtěte. :)

02.01.2019 4 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Shan je podle mě jeden z nejlepších spisovatelů. Moc pěkně to má napsané napínavé od začátku do konce! Doporučuji přečíst všechny knihy ze série Demonata.

02.01.2019 5 z 5