Dashmo Dashmo komentáře u knih

Mlč ako hrob Mlč ako hrob Brad Parks

Nechapem to celkove hodnotenie tu na databaze...aj ked samozrejme plati, ze kazdemu sa paci nieco ine.mna tato kniha zhltla uplne!napinava od zaciatku do konca, vsetko so vsetkym suviselo a samozrejme postupne som obvinovala kazdeho a ked vyslo najavo KTO bol do toho zatiahnuty, spadla mi sanka.no a koniec prerevany, ze som ledva na pismenka videla..

14.03.2019 5 z 5

Dôveruj mi Dôveruj mi J. P. Delaney (p)

Malo to rýchly spád a dej mi tým pádom odsýpal.rozhodne som sa nenudila a nemala som pocit prázdnych strán.mala som pár poriadnych prekvapení no na druhej strane škoda toho konca, ktorý mi prišiel tak narýchlo zbúchaný aj keď poriadne zvrátený..

08.03.2019 4 z 5

Moja prvá (a asi aj posledná) motivacna kniha ever.necitam tieto knihy, no rozhodla som sa pre marka z dovodu, ze sa mi strasne pacil nazov.tak som sa do toho pustila a cestou v aute do Svajciarska som ju celu zhltla a musim povedat-mne sa fakt cela pacila!a aj mi to vela dalo.stotoznila som sa s jeho pohladom na veci a v mnohych som sa nasla a dokazala som pretransformovat moju momentalnu zivotnu situaciu do jeho odporucani.taky riadne INY pohlad na zivot ako momentalne vsade fičí takze za mna super!

02.03.2019 5 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Oceňujem zaujímavý príbeh ako taký(meno hlavnej rozprávačky neznáme takmer do konca, výletíky s možným vrahom)..BUT: na obálke knihy (tej slovenskej) sa píše ,,román plný napätia,,. Tak toto si ja nemyslím.Bolo to veľmi nezáživné, hlavne čítať časti o náramnej predstavivosti hlavnej postavy, všetky jej úžasné schopnosti, nudné opisy divných myšlienok..neviem nechytilo ma to. Trpezlivo som to dala do konca a ani ten koniec ma nezaujal. Kupodivu mi odzačiatku bol veľmi sympatický Carl a vďaka Bohu za Tuláka a Balóna.. takže im tých pár hviezdičiek

16.01.2019 2 z 5

Queen Queen Phil Sutcliffe

Krasna kniha!uzasne fotografie, pacia sa mi recenzie jednotlivych albumov ako aj prehladny zoznam diskografie na konci, vsetky poznamky, postrehy, komentare, nazory - proste vsetko!dakujem za tuto knihu

13.01.2019 5 z 5

Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Jonas Jonasson

Vcelku fajn zábava.znova kopec vtipných, zamotaných situácií.niektoré miesta však boli nudné a tešila som sa keď ich dočítam.ako oddychovka môže byť

07.01.2019 4 z 5

Brian May – Biografie Brian May – Biografie Laura Jackson

V celku to bola fajn kniha..čitala sa velmi dobre aj ked v niektorych pasazach som mala pocit, ze citam biografiu Freddieho. K niektorym situaciam som cakala vykadrenia aj samotneho Briana, zial nedockala som sa

27.12.2018 4 z 5

Nesmrteľní Nesmrteľní Chloe Benjamin

Je to veľmi pútavý príbeh. Mám rada v knihách zakomponovanú mystiku a tu jej bolo požehnane. Námet zaujímavý a ja budem ešte určite dlho premýšľať, čo všetko si z Nesmrteľných vezmem.

11.12.2018 5 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Tak Adam-ako bolo spomenute a podla mna uplne vystizne v knihe-je rodený tragéd.a to mi dosť prekážalo.celkovo dej nebol nijak extra zaujimavý, necakala som na ziadne super odhalenie desiveho tajomstva a tym padom ma to nejak netahalo do neustaleho citania.nebolo to najhorsie citanie ever ale zrejme si toto dielo nebudem moc dlho drzat v hlave

17.11.2018 3 z 5

Veselú samovraždu a šťastný nový rok! Veselú samovraždu a šťastný nový rok! Sophie de Villenoisy

Taká veľmi milená knižka.a hlavne som sa urehotala na niektorých pasážach. Páčila sa mi rýchlosť celého príbehu a hlavne som naozaj cítila ten začínajúci nový život hlavnej hrdinky. Snáď bude aj nejaké pokračovanie z Nepálu :)

08.11.2018 5 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Bolo tam nejak veľa náhod ale nakoniec sa to všetko vysvetlilo a zapadlo do seba.veľmi dobre citanie

04.11.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No neviem..nejak som sa nevedela dostat do deja.cele to na mna posobilo velmi zmätocne.kazdopadne zaver ..no, mozme cakat treti diel.snad to bude lepsie

01.11.2018 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Ved ja som skoro zinfarktovala pri citani tohto dielu!Paaani to bol skvely pribeh.po nociach sa mi snivalo ze som lekar na psychiatrii a rozpravam sa s Jurekom.nemohla som spavat ako som sa bala!Joona je uzasny a oficialne sa zaraduje na prve miesto medzi vsetky detektivne postavy ever.teraz chcem jedine!vediet ako to bude pokracovat

25.10.2018 5 z 5

Ten pravý a tá ľavá Ten pravý a tá ľavá Robert Bryndza

Prosim viac takychto sialenych knih!!Anouska-uzasna!!a vlastne cely dej, vsetky postavy mali dokonaly charakter ako stvoreny pre seba a doplnali sa navzajom.za mna super!

21.10.2018 5 z 5

Kolaps Kolaps B. A. Paris (p)

No takže takto..strašna nuda.dej sa podla mna az do zaverecneho rozuzlenia vobec nevyvijal len to stalo na tom ze Cass furt zabuda atd atd.citala som ako o dusu len nech to mam za sebou.tie hviezdicky su za ten zaver.ten bol sice extremne rychly ale tlieskam hlavnej hrdinke ako paradne s nimi zatocila tak aspon daco

19.10.2018 2 z 5

Svedkyňa ohňa Svedkyňa ohňa Lars Kepler

Vyborne!!!dva pribehy..jeden, kde sa vysetruje pripad a druhy,Joonova minulost.Bola som v hroznom napäti pocas vysetrovania aj kde som nejak podvedome tusila vraha.ale ten Joonov pribeh ma momentalne zaujima ovela viac a zajtra utekam kupit dalsiu knihu v tejto serii.snad sa daco dozviem ????

16.10.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Bola to celkom fajn kniha..aj ked- zapletka ako sa patri..posplietane vsetko so vsetkym od nevidim do nevidim.najviac ma zamrzel ten koniec...ta posledna udalost.to uz na mna bolo moc.ocividne autorka potrebovala na koniec zošokovať citatelov? Podobne ako to bolo pri,, Cudzinec v dome,, (tu som citala ako prvu).

05.10.2018 3 z 5

Tajomstvo domu na Foster Hille Tajomstvo domu na Foster Hille Jaime Jo Wright

Od sameho zaciatku pribeh zabaleny do tajomstva a to sa pekne postupne odhaluje.velmi sa mi pacilo ako boli pribehy,ktore delilo od seba sto rokov, spojene v jedno a Ivy doplnala Kaine. Za mna kniha, ktorej posolstvo mi este dlho ostane v pamäti.VIERA, NADEJ, LASKA

03.10.2018 5 z 5

Nočný vták Nočný vták Brian Freeman

Ta kniha sa citala sama.Cely dej aj zapletka aj rozuzlenie sa mi velmi pacilo.

02.10.2018 5 z 5

Za zatvorenými dverami Za zatvorenými dverami B. A. Paris (p)

Stravila som pri knihe polku dna v pyzame a musela som ju precitat!takuto tematiku som este nemala v rukach a priznam sa bolo to velmi tazke ak si k tomu este predstavim, ze toto sa ozaj moze diat?!drzala som Grace palce aby to vyhrala a v Esther som verila hned od zaciatku

29.09.2018 5 z 5