Darami87 Darami87 komentáře u knih

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Nádherná kniha, přečetla jsem ji několikrát.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Dle mého názoru Brownova nejlepší kniha.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

První knihy Dana Browna byly skvělé, ale Ztracený symbol mě skutečně zklamal. Knihu jsem ani nedočetla, bylo to příliš zdlouhavé a nudné.

22.01.2015 1 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Labyrint a Spáleniště- nejlepší knihy, které jsem kdy četla. Moc se těším na třetí díl.

22.01.2015 5 z 5

Vyměřený čas Vyměřený čas Karel Cubeca (p)

Knihu jsem si opravdu užila. Hned na začátku mě vtáhla a opravdu jsem si čtení užívala. Dokud jsem se tedy nedostala ke konci. Zápletka se záškodníkem mi přišla naprosto absurdní. A konec? Tak jsem se na něj těšila a nakonec jsem z toho měla pocit, že autor si povzdechl, že už ho psaní této knihy nebaví a prostě to ledabyle zapíchnul.

05.06.2024 4 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Ze začátku jsem měla dost problém se začíst a pohrávala jsem si s myšlenkou, že knihu odložím. Jsem ráda, že jsem to neudělala, protože nakonec mě přece jen kniha vtáhla a já hltala každou stránku. I přes komentáře jsem je konci knihy byla vážně zmatená a ptala jsem se sama sebe, kdo sakra je ten vrah. Jiskření mezi Maggie a Nickem mě bavilo. Ale jen do doby, než se z čisté fyzické přitažlivosti stala přeslazená lovestory.

20.11.2022 5 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Už od začátku jsem Silvii neměla ráda. Rozmazlený nevděčný spratek. Pořád jsem se snažila, mít pro ni kouska pochopení, ale vždycky když už jsem na ni začala měnit názor, totálně to zabila. Příběh mi přijde divný a deformovaný, těžko uvěřit, že se jedná o skutečnou událost. Později jsem si říkala, jaká se ze Silvie stala skvělá žena, co se stará o dítě, jak nejlépe může, ale néééé, ona se zase musí zachovat jako totální vypatlaná blbka.
Já jí znát, tak jí fakt jednu lisknu. Jj, všichni za to její neštěstí můžou, chlapi ji tahají dolů a ona sama asi nic, muzikantka....

13.07.2021 2 z 5

Útěk z pekla Opus Dei Útěk z pekla Opus Dei Véronique Duborgel

Tohle se nedalo dočíst. Příšerné otravné usekané holé věty. Jakoby nešlo o knihu, ale o mizernou slohovou práci žáka páté třídy bez špetky talentu.

05.11.2020 1 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Ze začátku jsem se dost nudila. Kniha na mě působila spíš jako podprůměrná detektivka. Ale i tak se nakonec dostavil "wow moment". Bohužel až téměř na konci knihy.

07.09.2020 3 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Slabý průměr. Pachatel byl jasný hned v první třetině knihy a snaha autorky soustředit čtenáře na jinou osobu byla až trapná..... Kniha byla dost předvídatelná.

01.08.2018 2 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Upřímně nevím, proč se S. Kingovi přezdívá "mistr hrůzy". Těch pár knih, co jsem četla mi přišlo spíš jako obyčejná oddechovka, průměr, nic víc. Ovšem když jsem četla první povídku knihy, říkala jsem si: "Ano, ano, to je konečně ono!"
U některých pasáží mi přímo běhal mráz po zádech. Dokonalé.
Jenže Velký řidič už byl zase slabý průměr. Nemluvě o nehorázné stupiditě hlavní hrdinky. To by se dalo omluvit snad jen tím, že jí z toho zážitku prostě totálně škráblo. Prodlužování času bylo tak zajímavé. Super téma! A ten konec? To má být vtip nebo odfláknutá povídka středoškoláka, kterého už nebavilo matlat se s koncem, tak se na to prostě vykašlal? Pořád jsem dávala Kingovi šanci. Říkala jsem si, že jsem prostě jen sáhla na slabší knihu. Jenže teď si říkám, že jsem jeho slabých knih četla tolik, že už nemám zájem zkoušet další jeho díla. Dobré manželství už jsem ani nečetla.

30.05.2018 3 z 5

Sladké lži & hořké pravdy Sladké lži & hořké pravdy Cathy Hopkins

Velice příjemné oddechové čtení. Cat je úžasná osobnost.

09.02.2018 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Proč mám pocit, že zlatá nálepka na knize je něco, co se dá koupit ve frcu za pár šupů, a co si autoři prostě prdnou na obálku a vydělávají na tom? První stránky byly fajn. Nic víc. Prostě fajn. Ale celková zápletka mě zklamala, byla to nuda. Knihu bych hodnotila jako průměrnou. Nic, co by si zasloužilo zlatou známku bestselleru

21.12.2017 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Anna Iris

Anna Iris nemá špatný projev, ale myslím, že by se měla soustředit na jiný žánr, s tímto sáhla vedle. Bohužel, na posledních dvacet stran už jsem neměla nervy.

11.07.2017 2 z 5

Pod vodní hladinou - Pohádky s ploutvičkami Pod vodní hladinou - Pohádky s ploutvičkami Ludmila Bakonyi Selingerová

Mno, mě tyto pohádky moc neoslovily. Nicméně syn je miluje a chce, abych mu je četla každý večer.

24.06.2017 4 z 5

Duše v labyrintu Duše v labyrintu Lenka Teremová

Co tohle jako bylo? Takhle příšernou knihu jsem snad ještě nečetla. Struktura dialogů? Katastrofa. A obsah dialogů? To si komentář vůbec nezaslouží. Když Lída přišla do léčebny, po několika stranách přišla naděje, že kniha přece jen nebude tak mizerná. Ale bohužel. Je to prostě jen slátanina a já jsem v šoku z toho, že tohle někdo s čistým svědomím vydá. A jen tak mimochodem- kdysi jsem taky psala porno povídky. A co jako....?

21.05.2017 odpad!

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Zbývalo mi do konce už asi jen třicet stránek, ale nepřinutila jsem se ke čtení. Kniha je sice místy zajímavá, ale jako celek za moc nestojí. Přišla mi spíš nudná a zdlouhavá.

01.09.2016 2 z 5

Medozvěstka Medozvěstka Richard Crompton

Když jsem začala knihu číst, byla jsem přesvědčená, že ji nedočtu. Není to úplně můj šálek kávy. Ale po pár stránkách mě kniha vtáhla a nakonec moc překvapila. Sice mě úplně nebavily pasáže o politice, ale jinak byla kniha velmi zajímavá a s nečekaným závěrem.

01.04.2016 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Z mého úhlu pohledu je toto zatím nejnudnější kniha od Jefferyho, jakou jsem kdy četla.

21.03.2015 2 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Byla by to skvělá kniha, kdyby nebyla pokračováním Andělské tváře. Ten příběh už byl moc přemrštěný...

21.03.2015 3 z 5