danka13 danka13 komentáře u knih

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Všechny příběhy jsou zajímavé, přečetla jsi ji jedním dechem, jak se říká. Těším se na další.

11.04.2015 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Byla to moje první kniha tohoto autora a vlastně ani nevím, jestli si přečtu další. Asi ano, ale ještě chvíli budu trávit konec této. Hlavně, že alespoň někdo zůstal na živu.

05.03.2015 5 z 5

Dotek hvězd Dotek hvězd Marian Keyes

Knihu jsem si vzala do tepla na dovolenou, hlava mě z ní rozhodně nebolela, mám ráda dobré konce.

05.03.2015 4 z 5

Tajemství tudorského dvora Tajemství tudorského dvora D. L. Bogdan

Kniha se mi líbila, o rodu Tudorovců je spousta románů, hlavně, že má dobrý konec, to mám opravdu ráda.

30.11.2014 5 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Je to první kniha této autorky, kterou jsem přečetla, seženu si další. To mluví za vše.

13.11.2014 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Melanie Rose

Zajímavá, od začátku do konce, a mám ráda, když konec je dobrý, v životě to tak většinou nefunguje.

26.10.2014 5 z 5

Jako rodina Jako rodina Sherryl Woods

A žili spolu šťastně až do smrti. Konec dobrý, všechno dobré, hlava z té knihy určitě nebolela, je docela čtivá.

14.10.2014 4 z 5

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Kniha je jak se říká čtivá, hrdina super, až tak skoro neskutečný, ale držela jsem mu palce, Afriku miluji, byla jsem tam několikrát. Je to úplně neskutečně jiný svět. Moc ráda fotografuji.

24.09.2014 4 z 5

Záchvat Záchvat Robin Cook

Klasický Cook, ale už jsem četla lepší.

03.08.2014 3 z 5

Kritický bod Kritický bod Robin Cook

Napínavé až do konce, hlavně, že všechno dobře dopadlo.

19.06.2014 4 z 5

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Kniha se mi líbila, napínavá až do samého závěru.

28.05.2014 4 z 5

Dětí se nevzdám Dětí se nevzdám Soheir Khashoggi

Kniha se čte dobře, jen si myslím, že ve skutečnosti stejné nebo podobné příběhy až tak dobře nekončí.

07.05.2014 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Já nevím, co všichni pro této knize mají. Je to krásná ukázka toho, jak krásně se dá žít a život si užít. Jen ten konec mě trochu šokoval.

01.05.2014 3 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Moc hezké čtení, kdyby příběh byl vymyšlený, mohl by mít veselejší konec, ale historii změnit nelze.

11.04.2014 5 z 5

Královna gladiátorů Královna gladiátorů Petr Bitzan

Kniha se mi moc líbila.

19.03.2014 5 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Kniha je úplně z jiného soudku, přesto se mi líbila.

16.03.2014 5 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Škoda, že jsem jako první knihu četla Ranhojiče, líbil se mi více, ale kniha je čtivá a zajímavá.

16.03.2014 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Kniha se mi moc líbila, patří k mým oblíbeným, vřele doporučuji.

16.03.2014 5 z 5

Dědictví Lauensteinů Dědictví Lauensteinů Ricarda Jordan (p)

Ranhojička se mi líbila více.

16.03.2014 4 z 5

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Kniha se mi líbila, je o lásce, hodně o přírodě a zvířatech, a hlavně o životě tak, jak my jej neznáme.

15.03.2014 5 z 5