Jako rodina

Jako rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58363/jako-rodina-58363.jpg 4 14 4

Sladké magnolie série

< 3. díl

Série Sladké magnolie - 3. díl. Když začne žena toužit po dítěti, není pro ni nic nemožné. A třeba přijde i láska přijde i láska… Ostřílené právničce Helen se přehoupla čtyřicítka a s ní přišla veliká touha po dítěti. Zbývá jen vybrat otce a Helenina volba padne na pohledného šéfkuchaře Erika. Všechno začíná jít podle plánu. I když - úplně všechno zase ne. Starý mládenec Erik se chová divně a zdá se, že skrývá nějaké hořké tajemství... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Feels Like Family , 2007

Skalara
15.01.2019 5 z 5

Asi nejhezčí ze série :D Tvrdohlavá ženská mě prostě pobavila :D

modranka
21.05.2018 3 z 5

Posledná časť trilógie sa mi už zdala zbytočne zdĺhavá, nabrala príliš veľa aktívnych postáv, čo príbehu skôr uškodilo, než pomohlo. Akosi sa mi zdalo, že autorku viac zaujímajú všetci okolo, než samotná Helen a Erik. Neviem či by som dokázala na dlhšiu dobu odložiť vlastné deti k nejakej právničke, aby si na nich trénovala svoje opatrovnícke schopnosti.

jankaander
18.07.2017 5 z 5

Má oblíbená trilogie

danka13
14.10.2014 4 z 5

A žili spolu šťastně až do smrti. Konec dobrý, všechno dobré, hlava z té knihy určitě nebolela, je docela čtivá.