Daku Daku komentáře u knih

Zločin u kostela Zločin u kostela Mel Starr

Nějak jsem si od téhle knihy slibovala víc. Asi jsem moc rozmazlená podobnými knihami VV.

15.08.2016 3 z 5

Za tajemstvím říše Chetitů Za tajemstvím říše Chetitů Vojtech Zamarovský

Zajímavá knížka, jen tu politiku si mohli odpusti.

29.07.2016 4 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Příběh sám o sobě byl super. Ale ty sáhodlouhé náboženské monology a dialogy mne ubíjely. Kdybych neměla knížku do Čtenářské vázvy, tak ji odložím-

31.05.2016 3 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Velmi čtivá knížka, kterou jsem četla každou volnou chvilku. Kdo je vrahem Johana mne dost překvalipo, ale jeho motiv chápu.

22.04.2016 5 z 5

Zvuk zemské tíže Zvuk zemské tíže Joe Simpson

První půlka mne moc nezaujala, ale v druhé už to bylo o něco lepší. Kniha mi připadala dost rozvláčná a nějak jsem se do ní nemohla začíst.

14.04.2016 3 z 5

Poslední chirurg Poslední chirurg Michael Palmer

Kniha mne zaujala a přečetla jsem ji tak rychle, jak jen se dalo. Je to napínavé čtení a člověk jen doufá, že je to celé opravdu vymyšlené. Škoda, že překlad je plný překlepů a věty občas nedávají smysl.

02.04.2016 5 z 5

O mé rodině a jiné zvířeně O mé rodině a jiné zvířeně Gerald Durrell

Tak nevim, jako dítěti se mi kniha docela líbila, ale teď jsem, se do ní nemohla začíst...

13.03.2016 3 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Když jsem si přečetla, o čem má kniha být, tak mne vůbec nezaujala. Ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem a nemohla se od ní ohtrhnout. Klidně by kniha mohla mít pokračování, ne všechno zde bylo řečeno.

02.02.2016 5 z 5

Jeffersonova šifra Jeffersonova šifra Steve Berry

Napínavá kniha, přečtená jedním dechem.

13.01.2016 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Původně jsem si chtěla knížku přečíst, protože je jejím námětem geocaching. A vůbec nelituju. Knížka mne zaujala od začátku do konce. Co mne trochu zklamalo, byl občas nepřesný překlad z oblasti geocachingu. Knihu rozhodně doporučuji k přečtení :-)

09.01.2016 5 z 5

Koróna Koróna Thomas Thiemeyer

Moc čtivá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji :-)

28.12.2015 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Znala jsem film a tak jsem si chtěla přečíst i knihu. Tahle kniha na mne silně zapůsobila, všem můžu jen doporučit. A jen si tak říkám, bylo "TO" co John Coffey uměl dar, nebo prokletí? Hodně dlouho ve mě kniha byde doznívat.

24.11.2015 5 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

Kniha se mi líbila, měla spád a bylo v mí i trochuhumoru. Jediné s čím jsem měla občas problém, bylo rozeznat, kdy vypráví Štolba a kdy Weissová. Už se těším na další díl.

17.11.2015 4 z 5