Dajada Dajada komentáře u knih

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

… nedočetla jsem

28.12.2019 1 z 5

Rodina Rodina Marcela Remeňová

Ani třetí díl série mne nezklamal. Vše krásně drží v rytmu předešlých dílů. Obdivuji načasování akce a komorních scén. Jana

05.11.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Na mne asi moc romantiky. Ale nemůžu říct, že by to nebylo dobré, ale ...

05.11.2019 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Děsivé přiblížení totality a vizionářské dílo, které mně zůstane dlouho v hlavě. P

24.08.2019 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Oddychová kniha. Jednoduchý styl, ale mnoho zápletek. Prostě severská detektivka. To je dnes hodně módní. J

16.06.2019 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Fantasticky napsaná kniha. Napětí, napětí a napětí. Někdy jí přečtu znova. A film byl také výborný. Ta krev jak se valí chodbou. J

16.06.2019 5 z 5

Včelí lid Včelí lid Marcela Remeňová

S druhou knihou této série jsem spokojená. Je znát, že autorka se pěkně rozepsala a pomalu dvojnásobný obsah stran je jenom klad, protože jsem se mohla ponořit do příběhu Ley na delší dobu. Přidávám se k fanynkám Harryho a teším se až začnu číst další díl. Jana

06.08.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

úplně nový styl - dočetla jsem až do konce a nebylo to zlé. jana

06.08.2018 4 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

První díl Osmi světů jsem začala číst na doporučení spolužačky. Byla z této knihy úplně nadšená. Byla jsem proto opatrná, aby nepřišlo zklamání. Začetla jsme se ale velmi rychle a příběh Harryho a Ley se mě moc líbil. Harry je velký sympaťák i když dělá nepěkné věci. Snad se ale polepší. Zhltla jsem tuto knihu za několik večerů a další dva díly už čekají na nočním stolku. J

08.05.2018 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Dobrá kniha . J

08.05.2018 4 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

i když je to povinné a klasiky bavilo mně to

15.03.2018 4 z 5