dachi dachi komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No abych řekla pravdu moc mě to nenadchlo. Styl vyprávění mi nesedl. A hlavní představitel také ne. Že já na ty známky bestsellerů dávám :-(

23.07.2018 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Styl psaní mi velmi vyhovoval a příběh byl také zajímavý. Jenom ten konec mi přišel moc ukvapený. Poslední kapitola mě zklamala. Po půl roce znenadání se objeví a představitelka dělá jako že nic se nestalo, že zmizel. No nevím já bych mu to stížila :-) a ještě k tomu ten název knihy, vůbec k tomu nesedí. Romantika jak blázen a název titulu jak u psychologického thrileru.

23.07.2018 4 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Líbil se mi vypravěčský styl a příběh .... No není to čtení pro každého a člověk se musí trochu obrnět.

04.06.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha mě velmi překvapila. Nemohla jsem ji pustit z ruky. Pořád jsem si říkala, ještě jednu kapitolu, a to mám velmi ráda. Co se příběhu týče, není co dodat. Syrové, drsné, nešťastné. Každopádně si určitě přečtu další dílo od této autorky.

15.07.2017 5 z 5

Ďábel v Bílém městě Ďábel v Bílém městě Erik Larson

Já jsem čekala víc. Více napětí. Detaily o Chicagu nebyly špatné, ale pro mě to bylo až moc dopodrobna. To je tak když se tak moc těšíte na knížku a ve finále jsou z toho 3 hvězdičky.

26.06.2017 3 z 5

Kvantová noc Kvantová noc Robert J. Sawyer

Do půlky jsem byla velmi nadšená z této knihy pak to trochu polevilo. Je pro mě nemyslitelné že tak jednoduše by se dalo čist v naší mysli v budoucnosti. Už takhle nás kontrolují, tak doufám, že to zůstane jenom u té fikce:)

10.06.2017 4 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

První díl byl mnohem lepší. Představitelka mi v tomto díle lezla velmi na nervy, příliš moc vzpomínek na první díl až to bylo nudné. Každopádně třetí díl si přečtu abych zjistila jak to vše dopadne.

07.06.2017 3 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Jelikož nemusím hlavolamy a podobné věci tak mě tato kniha moc neoslovila. Námět zajímavý, ale na mě působila dost nepřehledně. Musela jsem se několikrát vracet abych pochopila myšlenku.

25.05.2017 3 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

tyto komentáře jsou stejné u dvou děl tohoto franzouského autora, chybička se vloudila

21.05.2017 3 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Tuto knihu jsem si přečetla až když se mě lidé ve Španělsku (žila jsem tam delší dobu) ptali, zdali znám tohoto autora. Autora znám samozřejmě už z dob školních lavic, ale nikdy jsem nic od něho nečetla. Nedalo mi to a vzala jsem Proměnu do ruky. Velmi silný citový zažitek, ale myslím si, že kdybych si toto dílo přečetla v pubertě moc by mi neřeklo.

29.01.2017