Cynia Cynia komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jedna z těch knížek, které přečtete na jeden zátah a celou dobu probrečíte. A pak si jí otevřete znovu a zase jí celou probrečíte... Dle mého názoru nejlepší Greenovo dílo.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Naprosto úchvatná kniha, kterou si budu pamatovat do konce života. Neexistuje nic, co bych jí mohla vytknout. Škoda, že ještě nikoho nenapadlo udělat obálku přesně podle toho jak je popsaná v knize.

27.08.2016 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Kovyho kniha je o obyčejných věcech, které prožíváme během života všichni, a přesto je neobyčejná. Pobavila mě, donutila mě se zamyslet, pomohla mi najít odvahu poznávat nové věci a potvrdila mi, že je Kovy skutečně skvělý člověk.

25.12.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Opět čteno v originále. Skvělá kniha, velmi zajímavý příběh a krásně zpracováno. Ty dvě černé stránky mě málem zabily...

19.11.2016 4 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Absolutně skvělá kniha! I přes to, že jsem při čtení celé "první knihy" měla pocit, že jsem zpátky v Bradavicích a autorka jen přejmenovala postavy, jsem velmi ráda, že jsem knížku neodložila, ale dočetla až dokonce. Baz je prostě nejlepší! Btw čteno v originále (po nahlédnutí do českého překladu se to zdá jako správná volba -.- )

26.10.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Četla jsem ji v originále, a po prolistování českým překladem, jsem za to vděčná, protože to je vážně děs a běs.

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

Novodobé pojetí Romea a Julie? Nápad autora se mi velice líbil a už se těším až si přečtu další díl.

05.09.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Skvělá knížka na Vánoce. Sednout si ke krbu, uvařit čaj a číst. Mě se nejvíc líbila první povídka.

27.08.2016 4 z 5