cukrovka cukrovka komentáře u knih

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Opět velmi příjemná kniha. Místy i vtipná, ale rozhodně romantická.

05.12.2015 5 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Mě se kniha moc líbila. Romantika v mafiánském prostředí - hlavní hrdinka vydržovaná společnice, hlavní hrdina zabiják. Zajímavé a originální. I to nadpřirozeno se mi tam líbilo. Setkání se smrtí může lidi hodně ovlivnit, i když délka pravděpodobné smrti byla opravdu dlouhá.

01.12.2015 5 z 5

Simona Monyová Simona Monyová Jiřina Veselá

Knihy od Simony Monyové mám moc ráda. Je velmi smutné, že její život byl ukončen člověkem kterého milovala. Kniha vzpmínek na spisovatelku je velmi pěkně napsána a za to autorce moc děkuji.

29.11.2015 5 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Přečteno za jeden den, co k tomu dodat. Velmi zajímavý příběh, romantika s detektivní zápletkou. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Dětství hlavní hrdinky je dost drsné ale po čase se vše v dobré obrátí.

29.11.2015 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Opět velmi pěkná kniha od této autorky. Hlavní hrdinka má talent na to způsobit několik nechtěných katastrof. Je vtipně napsaná, dost jsem se u ní bavila.

28.11.2015 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Musím souhlasit s ostatními komentáři, je to příjemný příběh, který je vtipný a romantický. Hlavní hrdinka byla velmi sympatická.

27.11.2015 5 z 5

Jasné nebezpečí Jasné nebezpečí Tom Clancy

Začátek byl na mě moc zamotaný, ale pak to bylo super.

22.11.2015 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Tento díl se mi velmi líbil. Lucas byl od začátku velmi sympatický. Chloe si mě získala až postupem času. Nejdříve mi připadala jako rozmazlená holka, která neví co chce, ale postupně se stávala zajímavou. Děj byl zajímavý a vtipný.

17.11.2015 5 z 5

Strážce úsvitu Strážce úsvitu Linda S. Howington

Kniha se mi libila. Prolínání současnosti s minulostí bylo příjemné. Mám ráda tajemství okolo Templářů a zde to bylo zajímavě použito. Konec byl na můj vkus rychle uzavřen.

16.11.2015 5 z 5

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

Sci-fi nemám moc ráda, ale protože předešlé knihy této autorky se mi líbily, tak jsem si tuto knihu přečetla. Myslím si, že to není ta nejlepší kniha, ale přečíst se dala. Podle mne autorce tento styl moc nesedí.

15.11.2015 3 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Velmi hezký příběh. Spíše romantický než detektivní, ale příjemně se četl. Hodně mě překvapilo kde zabil Jessie.

14.11.2015 4 z 5

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

Poslední díl této série mě moc nenadchl. Zápletka nic moc, ale číst se to dalo.

13.11.2015 3 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Ingrová

Oddychovka na klidný večer.

08.11.2015 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Přečteno. Nic nového pod sluncem, stále bláznivý hlavní hrdinové, skoro žádný děj.

07.11.2015 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Další erotické čtivo. Despotický maniak a bláhová hlavní hrdinka. Přesto se to dobře četlo.

07.11.2015 3 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Hlavní hrdinové byli fajn, ale ten příběh mě moc nezaujal.

02.11.2015 3 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Příjemné čtení. I když jsou v této sérii lepší, četla se dobře. Nepostrádala detektivní zápletku i romantiku.

01.11.2015 4 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Příběh o tom, jak nás dokáže ovlivnit chování rodičů. Je to o ženě, která v dětství citově strádala. Svůj nedostatek lásky si pak kompenzuje majetnictvím svého manžela. O jeho lásku se nechce dělit ani s případným dítětem. Je to tak trochu naopak než v běžném životě, kde většinou muž považuje dítě za vetřelce ve vztahu.

30.10.2015 4 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Příjemná knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Vtipně popsané životní peripetie. Obdivuji humor a nadhled s kterým autorka dokázala vyprávět o ne příliš radostném období svého života.

29.10.2015 5 z 5

Koukám a co nevidím Koukám a co nevidím Ivanka Devátá

Příjemné čtení. Vtipně popsaný obyčejný život.

27.10.2015 4 z 5