čertina čertina komentáře u knih

Bledý vrah Bledý vrah Philip Kerr

Velmi zajímavá detektivka,čte se skoro jedním dechem.Mohu jen doporučit !

31.08.2014 5 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

pohlazení po duši !!!

13.07.2014 5 z 5

Lživá zrcadla Lživá zrcadla Sergej Lukjaněnko

Uplný souhlas.Druhý díl u mne předčil první.Naprostá špička.Nerada se s Ljoňou loučím.

10.07.2014 5 z 5

Život byl pes Život byl pes Helena Rytířová

Krásné čtení. Někteří psi mají opravdu psí život !

23.06.2014 5 z 5

Vlčí zub Vlčí zub Jaroslav Velinský

Pana Velínského můžu pořád.Škoda že už nic nenapíše.Skvělá kniha ,moc pěkně se čte!

31.05.2014 5 z 5

Prchající stín Prchající stín Jan Cimický

Kniha se mi líbila,dobře se četla,napínavé až do konce a také k zamyšlení nad stavem v naší společnosti.

18.05.2014 4 z 5

V indiánském zajetí - Život a příběhy Johna Tannera V indiánském zajetí - Život a příběhy Johna Tannera John Tanner

Zrovna čtu knížku V indiánském zajetí.Je to čtrnáct autentických příběhů z let 1675-1870.Vydal Baronet v legendách divokého západu.Příběh od Johna Tannera se jmenuje Bílý indián.Koho zajímá indiánská tématika a osudy přistěhovalců,velmi doporučuji.

28.03.2014 5 z 5

Fejsbuk Fejsbuk Ondřej Hejma

Nedočteno.

13.02.2014 1 z 5

Krvavý cejch Krvavý cejch Jan Bauer

Hlavně jsem se dozvěděla,jak se mocně holdovalo alkoholu.

30.01.2014 2 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Knížku jsem četla přibližně před půl stoletím.Moje vnučka je jí dnes nadšena,zrovna jako tehdy já.Na Luisu a Lotku se nedá zapomenout snad ani za sto let.

08.01.2014 5 z 5

Vražedný Advent Vražedný Advent Ivana Hutařová

Pěkné odpočinkové čtení akorát se hodící do doby adventu,jako jsem to četla já.

22.12.2013 4 z 5

Půlnoční běžci Půlnoční běžci Zdeněk Zapletal

Na knížku jsem se těšila,tu dobu o které pojednává jsem také prožila.Dobře se to četlo ale na mě hodně postav,místy jsem v nich měla zmatek.Ale můj problém.

16.12.2013 4 z 5

Príliš osobná známosť Príliš osobná známosť Eva Urbaníková

Docela se to dobře čte,tak trochu Monyová.

16.12.2013 4 z 5

Ruská konkubína Ruská konkubína Kate Furnivall

Kniha je dobrá,hezky se čte,ale na uplném konci opravdu zavání červenou knihovnou.

21.11.2013 3 z 5

Za humny nejsou lvi Za humny nejsou lvi Milena Holcová

Tato kniha mě moc příjemně překvapila.Skvěle napsané postřehy i moudra,nahlížení pod pokličku různých národů i náboženstev.Opravdu člověk je donucen se zamyslet nakonec i sám nad sebou.

04.11.2013 5 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Milostný román z válečné doby,docela čtivé.

22.10.2013 2 z 5

Apač, který chtěl být orlem Apač, který chtěl být orlem Patrick Chauvel

Velice silný příběh o hrůzách války a nasledcích na psychiku mladých vojáků,strojů na zabíjení.Přiznám se,že jsem vynechala asi pět stránek z pasáže o boji v džunli.Neměla jsem na to sílu.

09.10.2013 5 z 5

Syn větru a prsatý muž Syn větru a prsatý muž Josef Formánek

Tak na to se také moc těším !

02.10.2013 3 z 5

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Na začátku knihy jsem nevěděla,jestli budu pokračovat a od poloviny jsem se nemohla odtrhnout.Téma velmi zajímavé,pořád se člověk učí.

02.10.2013 4 z 5

Bludiště odrazů Bludiště odrazů Sergej Lukjaněnko

Jsem starší ročník,na ruských autorech jsem vyrostla.Co dodat.Lukjaněnka miluji.

22.09.2013 5 z 5