celyl celyl komentáře u knih

Načmáranec Načmáranec Serge Lehman

Za mě o ničem... kresba ujde, ale dějová linka? Žádná... skoro nic nedává v komiksu smysl.

08.10.2020 1 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

Popravdě zde už musím dát menší hodnocení než u jedničky. Atmosféra tu funguje stále výborně, ale už trochu pokulhává příběh. Mnoho věcí je zde jakoby povrchně uvedeno a hodně je jich i podivně rozuzleno. Závěr je vysloveně vynucený.

29.10.2019 3 z 5

Rituál Rituál Lenka Šíková

Takže... je vidět, že je to autorská prvotina. První polovina se mi líbila, musím říct že bych to dokonce hodnotil jako nadrůměr, což mě velmi překvapilo. Naneštěští ve druhé polovině přišly bezvýznamné zbytečné kapitoly jako třeba ples. Kniha ztrácela tempo a vytratilo se napětí. Velká škoda! Pokud by to mysteriózno ze začátku vydrželo až do konce a vyřadily se zbytečné kapitoly rušící běh děje, byla kniha super.

17.09.2019 3 z 5

Azyl Azyl Marjorie Liu

Podle mě série spíše upadá. Ztrácím se v ději, autoři nedokázali ukočírovat scénář. Vůbec netuším kam spěje děj a proto mi přijde prázdný.

30.08.2019 1 z 5

Hrobař 1 a 2 Hrobař 1 a 2 Xavier Dorison

Velmi dobré, doporučuji.

30.08.2019 5 z 5

Z masa a ohně Z masa a ohně Aleksandra Motyka

Tohle bylo dost slabé, zatím nejhorší z celé série.

30.08.2019 2 z 5

Superman: Mír na Zemi Superman: Mír na Zemi Alex Ross

Po stránce malby krásné, obsahově klišé a ztráta času.

28.08.2019

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Nudná kniha napsáná nudným stylem. Mnoho uměle vytvořených náhod. Zbytečné čtení. Silný podprůměr.

04.06.2019 1 z 5

O malíři O malíři Pavel Čech

Kdo rád maluje, tak dá autorovi za pravdu. Krásně podané.

10.04.2019 5 z 5

Třetí zákon 3 a 4 Třetí zákon 3 a 4 Xavier Dorison

Tak tohle bylo hodně slabé....

09.02.2018 1 z 5

Cech objevitelů Cech objevitelů Kevin Costner

Těšil jsem se na výpravné dobrodružství. Místo toho se mi dostalo zmateného, útržkovitého vyprávění o dobrodružství bez jasného konce. Chválím nápad spojení komiksu s vyprávěním. To je bohužel vše, co se povedlo. Když už jsem se dostal do děje, tak příbeh utekl zase úplně jinam, objevilo se další množství neznámých postav. A ty pomlčky v textu, to je za trest...

14.03.2017 3 z 5

Při výkonu služby Při výkonu služby Greg Rucka

Tohle je velmi skvělý počin. Směs detektivního pátrání s psychologickým popisem postav a s trochou dávky cynismu. Vše působí nadmíru noirově. Kresba skvělá. Doporučuji.

09.10.2016 5 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Tento komiks je jako obraz, který namaloval malíř amatér a nedal si pozor na nápadné kýče. Celý komiks působí dosti strnule a vyumělkovaně. Dějově je velmi nevyrovnaný. Už jsem četl lepší komiksy.

06.08.2016 3 z 5