carllie carllie komentáře u knih

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Úžasné. Knížka se četla velmi rychle, byly chvíle, kdy jsem se i rozbrečela. Autorka dala do příběhu mnoho emocí, pojala to velmi dobře, určitě to je tím, že se ji stala podobná událost s jejím bratrem. Knížka mě opravdu oslovila a určitě doporučuji ostatním čtenářům.

27.11.2016 5 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Třetí díl me docela zklamal, čekala jsem něco víc. Zacatek mě moc nebavil, až spíše ke konci to bylo zajímavé. Celé sérii bych dala tak 4 hvězdičky.

27.06.2016

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Knížka se mi líbila o něco míň než první díl. Začátek byl docela zajímavý, ale konec byl takový, že jsem myslela, že knížku nedočtu.

27.06.2016

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Super knížka! Velice mě překvapil konec, ale i tak jsem velmi spokojená. Těším se na další díl.

22.06.2016 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Waw, naprosto úžasná knížka.

05.06.2016 5 z 5

Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Camilla Morton

Knížka mě nijak nepřekvapila ani neoslovila, proto nemůžu hodnotit jinak než dvěmi hvězdičkami.

05.06.2016 2 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Vždycky jsem byla na straně Jeremiáše, takže konec mě trošku zklamal.
Knížku jsem si, ale i tak velice užila. Hodnotím nejlépe, jak můžu!

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Waw, naprosto boží knížka. Strašně rychle se čte, velice jsem si čtení užila!

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Úžasná kniha, četla jedním dechem.

Bílá je barva kouzel Bílá je barva kouzel Laurie Faria Stolarz

Od knížky jsem očekávala trochu více.
Až na pár změn, se to moc od sebe neliší.

02.06.2016 3 z 5

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Casey, která si jde za svým snem!
Knížka se čte velmi rychle, ani jsem se nenadála a byl konec.

31.05.2016 4 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Nemůžu jinak, než 5 hvězdiček!
Kniha se mi ze začátku nezdála moc zábavná, ale potom jsem se tak začetla, že jsem se ani nenadála a měla jsem dočteno.
Trošku mě mrzelo, že děj zůstal tak otevřený.

30.05.2016 5 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Nemůžu jinak, než dát 4 hvězdičky. Tahle knížka se mi moc líbila. Byla to knížka do, do které jsem se dokázala začíst a měla jsem ji za 4 dny přečtenou. Konec mě velmi překvapil, nečekala bych to. Jsem ráda, že jsem na tuto knížku náhodou narazila a určitě si přečtu další díl.

30.05.2016 4 z 5