bydžounek bydžounek komentáře u knih

Terror Terror Dan Simmons

Úžasná kniha. Dokonalá atmosféra, strhující a mrazivé situace. Nemohla jsem knížku odložit, ale zároveň jsem ji nechtěla ani dočíst. Dlouho jsem se nesetkala s tak pohlcujícím příběhem. Tohle si člověk opravdu zapamatuje!!!!
PS: doporučila jsem ji známým a všichni jsou nadšení:-)

29.03.2017 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Tato kniha je opravdu zajímavá. Hlavní postava celého příběhu je muž, který dokáže ochránit svého bratra až za hranici zákona a neptá se, co a jak. Autor mu život přímo neusnadnil, ale jak je vidět, dokáže zatnout zuby a pokračovat dál.

15.02.2021 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Tak nevím, nejdříve jsem četla knížku a nyní viděla i film a musím konstatovat, že knížka je o hodně lepší. Poskytne Vám víc informací a víc detailů. Takže pro mě určitě bylo lepší nejdřív přečíst a pak až vidět:,-)

30.03.2020

Dracul Dracul Dacre Stoker

Mě osobně se to moc líbilo. Mám ráda knihu Dracula. Od této jsem nic neočekávala a velmi pěkně mě překvapila a potěšila. Děj se čtivý a poutavý. Žádné sáhodlouhé popisy krajin, či postav. Doporučuji všem, kteří rádi trošku tajemna, romantiky a napětí :,-)

26.01.2021 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Musím říct, že zpočátku jsem se lekla, jak velká je to knížka. Jestli se mi bude líbit a jestli jsem jsem udělala dobře. A udělala :,-) příběh je poutavý, čtivý a dokonalý. Taky musím pochválit obal knížky, ten je jedním slovem "úžasný". Takových fantasy příběhů více.

10.06.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

na doporučení známé jsem nahlédla i do této knížky a moc mě mile překvapila a upoutala. doporučuji všem co rádi drsnější krimi:-)

07.09.2017 5 z 5

Píseň stínů Píseň stínů John Connolly

Pěkná zápletka, zajímavý průběh ale co ta jeho dcera?:-) necháme se překvapit

13.03.2019 4 z 5

Jeskyně zatracených Jeskyně zatracených Caitlin Starling

Tak nevím jestli bych chtěla zažít to, co ona. Být daleko od všech, od pomoci a bezpečí, v takové děsné jeskyni a nevědět jestli to přežijete a uvidíte slunce. Pěkně napsaný horor.

23.01.2021 4 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Philippa Gregory

čtivé, poutavé:-) "druhé boleynovic děvče". moc románů z jiného pohledu není a tento je vcelku vydařený

13.02.2019 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

nic jsem neočekávala a byla jsem mile překvapena. jednoduchý thriller, čtivý a napínavý

07.09.2017 4 z 5

Quo Vadis 1 Quo Vadis 1 Hans-Christian Huf

Je tomu už dávno, co jsem tuhle knihu četla, ale stále si o ní říkám, že byla moc pěkné napsaná, propracovaná a obsáhlá. Doporučuji všem, co rádi historii. Zkuste ji

18.01.2022

Ďáblovo plémě 2 Ďáblovo plémě 2 Sharon Kay Penman

Úžasné zakončení pentalogie:,-) jako fanoušek anglické historie jsem měla radost, že mohu číst takové poutavé díly, které jsou velmi věrné k historii:,-) těším se na další knihy od této autorky

19.11.2020 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Klasika, nic jiného nemůžu dodat;-);-)

03.02.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

jednoduchá, čtivá severská kriminálka.

21.01.2019 4 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Ze začátku chaos v postavách ale později super, chytlavé čtení které mohu doporučit všem, kteří rádi fantasy.

03.01.2019 5 z 5

Detektiv v hedvábných boxerkách Detektiv v hedvábných boxerkách Peter Lovesey

Čtivá, detektivní kniha v zajímavě době a prostředí

08.07.2018 4 z 5

Valhalla Atlantida Valhalla Atlantida Colin Falconer (p)

čtivé, poutavé a konec trošku pro mne záhadný:-D

24.11.2017 4 z 5

Sekáč Sekáč Terry Pratchett

patří k těm slabším, ale jinak příjemné čtení

24.11.2017 4 z 5

Tudorovci Tudorovci Tracy Borman

čtivá naučná kniha pro milovníky historie Anglie v období Tudorovců, doporučuji

10.09.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

série detektiva huntera mě velmi zaujala, doporučuji

07.09.2017 5 z 5