buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Knihu hodnotím průměrně. Líbilo se mi, jak se děj prolínal se skutečným životem a životem v jiném čase. Na druhou stranu mi některé pasáže připadaly nudné a až moc nerealistické (chování učitele k Ethanovi, například).

30.07.2017 3 z 5

Spící tajemství Spící tajemství Martin Vopěnka

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když se zamyslím nad tím, čím vším si ty děti musely projít.
Brrr :-)

23.07.2017 5 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když si vzpomenu na některé obzvlášť strašidelné povídky :-)

23.07.2017 5 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Ani slovy nedokážu vyjádřit, jak mě tahle kniha zaujala.

20.07.2017

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Knížky tohohle typu si vždycky rád s chutí přečtu, ale tato mě omrzela hned po druhé povídce. Nejvíc mi na tom vadily ty konce, které by se určitě při troše většího snažení daly vypracovat lépe. Do hodnocení dávám 2*

18.07.2017 2 z 5

Kocourova tajná mise Kocourova tajná mise Frauke Scheunemann

Kniha mi udělala velkou radost. Četla se sama a líbilo se mi, jak autorka dokázala zkombinovat sci-fi příběh s realistickým příběhem kocoura Winstona a jeho páničky Keri.

05.07.2017 5 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Dalo se to číst, ale nedokázal jsem se moc vžít do pocitů hlavních postav, což mi dost vadilo. Na druhou stranu mě potěšilo, že kniha neobsahovala moc nudných částí, jak je u Kinga zvykem. Takhle bych knihu ohodnotil dvěma hvězdičkama, ale za to, kolik to asi Kinga stálo práce, než vůbec tenhle příběh napsal, musím knize udělit 3*.

04.06.2017 3 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Další výborné dílo od mistra hororů.

16.04.2017 5 z 5

Pětka na vandru Pětka na vandru Enid Blyton

Hezká knížka od mé oblíbené spisovatelky :)

09.04.2017

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Nemám nic, co bych téhle knížce vytkl.

25.01.2017 5 z 5

Kluk ze záhrobí Kluk ze záhrobí Thomas Brezina

No, musím říct, že mě tahle knížka zklamala. Thomas Brezina rozhodně umí psát lepší příběhy, ale tenhle mě ničím neoslovil. Děj nebyl moc napínavý a ten konec mě fakt naštval.

07.01.2017 3 z 5

Pětka na Ďáblových skalách Pětka na Ďáblových skalách Enid Blyton

Snad nejlepší z celé série

16.12.2016 5 z 5

Tajemné podzemí Tajemné podzemí Thomas Brezina

Skvělá kniha, jen škoda, že v češtině nevyšel třetí díl. V Thomasově rodném jazyce totiž vyšel...

11.12.2016 5 z 5

Boj Černého rytíře Boj Černého rytíře Thomas Brezina

Thomas Brezina nikdy nezklame. Své knihy dokáže napsat tak, že čtenáře zcela vtáhned do děje a od příběhu se nemůžete odtrhnout, dokud ho celý nepřečtete. Nebo alespoň já to tak cítím. Jde vidět, že si Thomas Brezina na každém příběhu dává záležet, a to je to nejdůležitější. Jeho knížky jsem nikdy nehodnotil pod 4 hvězdičky. A asi není nic překvapivého na tom, že této udělím hvězdiček pět:)

08.10.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Akorát mě mrzí, že už se tyto skvělé knihy v České republice nevydávají.

03.10.2016 5 z 5

Hra o tělo Hra o tělo Robert Lawrence Stine

Buldok chytne a nepustí. Pravdivě napsaný slogan tohoto nakladatelství

21.09.2016 5 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

Oddechová knížka, ale znám i lepší díly

03.09.2016 4 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Petr Heteša umí psát tak, že vás kniha úplně vtáhne do děje. Navzdory velkému ppočtu stránek jsem ji přečetl během jednoho večera, protože jsem se od ní prostě nemohl odtrhnout. Vřele doporučuji.

01.09.2016 5 z 5

Perfektní buchta Perfektní buchta Robert Lawrence Stine

Super horor

18.08.2016 5 z 5

Mejdan pro odsouzence Mejdan pro odsouzence Robert Lawrence Stine

Velmi dobře napsaná kniha a myslím si, že to není překvapení, když ji napsal tak skvělý autor jako R.L.Stine.

18.08.2016 5 z 5