blanickaa1 blanickaa1 komentáře u knih

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Celkem dobrý. Delší dobu mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale potom už to jelo. Jen chvilkama se mi zdálo, že to autorka dost natahuje.

14.11.2015 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Jako vždy perfektní, nemám co vytknout. Miluju Asada, miluju Carla teď už i tu bláznivou Rose. Těším se na další díl.

06.10.2015 5 z 5

Ve jménu cti Ve jménu cti Sarbdžít Kaur Athval (p)

Fakt se tohle děje? Jasně že jo, čest a a hanba. Já vlastně ani nemůžu Sarbdžít nazvat hrdinkou. Kdyby nebylo ostatních, určitě by to nedotáhla do konce. A člověk se jí nemůže divit. I přes lehkou nechuť k hlavní hrdince, dávám 5 hvězd.

27.09.2015 5 z 5

Vítězové Vítězové Danielle Steel

Tak trochu jiná Steelová. Rozhodně lepší, líbí se mi to.

20.09.2015 4 z 5

Hořící kříž 2 Hořící kříž 2 Diana Gabaldon

No....nevím no. Je mi jasné, že při tolika stranách a tolika dílech už to nemůže být tak perfektní. Ale tahle druhá část Hořícího kříže byla o ničem. Nic, ale vůbec nic se tam nestalo. Už to taky není kniha hlavně o Jamiem a Claire. Co proboha chce autorka psát dál? Na chybách v knize se také vůbec nic nezměnilo :).

03.07.2015 4 z 5

Síla lásky Síla lásky Barbara Cartland

Pořád a pořád to zkouším. Tenhle žánr asi opravdu není pro mně. Zkoušet to ale nepřestanu a třeba to jednou přijde a romantika se mi zalíbí.

03.05.2015 2 z 5

Stíny zůstávají Stíny zůstávají Peter De Jonge

Samotný příběh se mi líbil, kniha napínavá, žádný okecávání kolem. Policistka sympatická a správně oražená. Jediný co mně teda v knize rušilo a nelíbilo se mi, byly ty ošklivý černobílý fotky. Jen kvůli tomu dávám čtyři hvězdy.

20.03.2015 4 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Zatím nejslabší, nicméně i tak jsem knihu přečetla a ani chvilinku jsem se nenudila. Jediná postava co mi v knize lezla na nervy byla Cindy.

28.01.2015 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

No páni, tenhle román se mnou teda docela zamával. Při čtení mi bylo místy pěkně ouzko. Přemýšlím o tom, jestli opravdu mají peníze takovou moc, aby matka dokázala takhle krutě odvrhnout svoje milované děti. Myslím, že už asi nikdy nebudu schopná si tohle přečíst znovu, ale přesto jsem ráda, že jsem si knihu koupila. Opravdu si ze srdce přeju, aby se děti dokázaly matce i babičce pomstít stejně tak krutě, jak bylo nakládáno s nimi.

27.10.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Mám trošku rozporuplné pocity. Kniha sama o sobě špatná nebyla, možná kdyby mi bylo tak o deset let méně, bavila by mně více. Co mi doopravdy lezlo na nervy byly ty děsný, ale fakt děsný přezdívky. No nic, přečteno, vracet se k ní už nebudu.

02.08.2014 3 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Po dlouhé době jsem sáhla po románu pro ženy a rozhodně jsem nadšená. Příběh mne vtáhnul a nepustil. Tak jak jsem si zamilovala Grace, tak jsem jsem nesnášela Suzannu. Úžasné, s touto autorkou jsem tedy určitě neskončila.

03.07.2014 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Ale jo, šlo to. I když můj šálek čaje tohle zrovna není, ale nejspíš to bude tím, že kniha je určena spíše pro náctileté. Na další díly se zatím necítím, možná časem.

02.07.2014 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Po " Zmizelé" jsem si říkala, že tahle kniha je fajn a opravdu byla. Děj napínavý, skvělá forma psaní. Celou dobu jsem byla nadšená ale......ale ten konec. Přesně jako Zmizelá, konec pro mně naprosto zoufalý.I když bych ráda, tak pět hvězd dát prostě nemůžu.

21.06.2014 4 z 5

Moje ruka touží po meči Moje ruka touží po meči Marcus Sedgwick

Z knížky jsem trochu rozpačitá, chvíli mně bavila, chvíli mně nudila. Ač je hubená, četla jsem ji nějakých 5 dní, vlastně jsem se tak trochu musela nutit ji číst. V knihovně se mi krčí i volné pokračování, ale rozhodně ji nevytáhnu dřív než za měsíc.

02.06.2014 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Milá knížka, nic na přemýšlení, prostě oddechovka jak má být. Přečteno během hodinky u kávičky.

28.05.2014 4 z 5

Posedlost Posedlost Emily Maguire

Na začátku knihy jsem myslela, že to vzdám. Nemohla jsem se začíst, ale vydržela jsem a můžu říct, že nakonec mně kniha celkem dostala.

28.05.2014 4 z 5