BlackFun BlackFun komentáře u knih

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Weaver opět válí! Příběh je trochu zamotaný, ke konci jsem byla místy popletená, ale to svádím na svůj intelekt :)). Knížka měla spád, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Kniha určitě stojí za přečtení a těším se na další pokračování!

21.02.2020 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Musím říct, že ač mám Rakera ráda, tak tohle byla asi nejslabší kniha. Jasně, stále jsem knize dala pět hvězdiček, ale příběh se straaašně táhl. Ale je nutné podotknout, že konec to zase všechno vytáhl na úroveň, na kterou jsem od autora zvyklá. Je pravda, že to bylo trošičku překombinované, ale tohle Timovi ráda odpustím :)

15.02.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Zaplaťpánbůh jsem narazila na další skvělou detektivní sérii! Je to odpočinkové, ale zároveň mě příběhy nenudí a v rámci zkouškové prokrastinace jsou knihy od Weavera skvělou volbou! Doporučuji (nejen) všem studentům :))

17.01.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásný a srdcervoucí příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Kniha nabízí promyšlenou a smutnou zápletku.Četla jsem všechny autorčiny knihy, ale Hana mě chytla nejvíc u srdce.

02.12.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Za mě bohužel zklamání. Jsem ráda, že konečně v nějaké autorčině knize nefiguroval soud, ale konec mě zklamal. Čekala jsem všelicos, ale tohle ne..

01.12.2019 2 z 5

Velmi zajímavý příběh. Některé pasáže mě oslovily a daly podnět pro zamyšlení. Jedná se o milý příběh, který vás vlastně pohladí na duši.

24.11.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Docela fajn počtení, tedy když odhlédneme od příběhu :)) Musím říct, že mi příběh trochu drásal nervy, ale dle mého byl u příběhu nevyužitý potenciál, jelikož nešel do hloubky, ale (bohužel) klouzal pouze po povrchu.

19.11.2019 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale přeci jen mám Callanacha ráda, takže mé rozhodnutí je zjevné :) Nicméně.. příběh mi připadal podobný reálnému policejnímu vyšetřování.. zdlouuuhavý a místu poněkud nudný. Ale budu se těšit na pokračování a při tom těšení budu doufat, že další díl bude zase o něco lepší.

10.11.2019 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Výborný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Příběh Sebastiana graduje a je každým dílem lepší. Rozhodně doporučuju přečíst, ale rozhodně od prvního dílu, jelikož to za to stojí. A pokud nezačnete pěkně popořádku, tak se ochudíte o docela fajn příběh.

03.11.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mě super detektivka! Sympatičtí hlavní hrdinové a správně cáklý záporák. Rozhodně doporučuju a hned se vrhám na druhý díl :).

27.09.2019 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Bohužel mě kniha vůbec nechytla. Napadá mě pouze jedno slovo - divné. Divná zápletka a styl psaní, který mi vůbec nesedl. Škoda, kniha měla potenciál..

13.09.2019 2 z 5

Moji čtyřnozí pacienti - Úsměvné historky o zvířatech Moji čtyřnozí pacienti - Úsměvné historky o zvířatech Pavol Fabian

Skvělá kniha! Vtipné historky, které mi vždy vykouzlí úsměv :))

10.08.2019 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Naprosto fantastický příběh! Skvělý závěr! Jsem nadšená a dojatá. A hned jdu vyhledat další knihy od autora :).

13.07.2019 5 z 5

Hořká sezona Hořká sezona Tami Hoag

Skvělý a komplikovaný příběh, který má silné rozuzlení, které jsem neodhalila ani náhodou. Myslím, že jsem našla novou oblíbenou autorku.

11.07.2019 5 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Výborný příběh, který je velmi čtivý a napínavý až do samotného konce.

10.07.2019 5 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Podle mého názoru velmi průměrná detektivka, která obsahuje v některých momentech absurdní až nereálné prvky. Za mě velké zklamání a do čtení jsem se musela nutit.

07.07.2019 2 z 5

Spálené vzpomínky Spálené vzpomínky Val McDermid

Už jsem od Val četla mnohem lepší příběhy, ale i tak stojí za přečtení. Takže směle do toho :)

02.07.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, kterou rozhodně doporučuji přečíst. Silný příběh, který je bravurně podaný, dělá z knihy opravdu skvělé čtení.

24.06.2019 5 z 5

Nehanebné neviniatko Nehanebné neviniatko Dominik Dán

Mám knihy autora ráda, ale tentokrát mi docela trvalo než jsem se začetla, což
se mi u něj nestává. Nicméně je to stále skvělá kniha a doporučuju :)

20.06.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Fajnové oddechové počtení. Příjemně zpracovaný příběh jedné rodiny :)

20.06.2019 4 z 5