bezzink bezzink komentáře u knih

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

Boze jak ja miluji tyhle mracici se brucouny, kteri potrebuji to nejvetsi trestidlo, aby se probilo tou jejich samotarskou hradbou. Diky spojitosti se Sam doma se tahle knizka aspon trochu odlisuje od klasickych historickych romanci. Jo a taky jednoznacne vybocuje diky mega dlouhym souvetim. :))

22.01.2024 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Clovek by se mel skoro dle anotace bat, ze to bude moc niterne a srdcervouci, ale neni tomu uplne tak. Urcite autorka pise hodne ctive, ale stejne to na me nema takovy dopad, jaky je asi zamyslen. Nijak extremne me to netrizni a to ja jsem na breceni u knih fakt expert. :)) Pochopila jsem uz u knihy Z popela, ze se autorka snazi sokovat, ale je to celkem pruhledne. Kazdopadne nechci spoilerovat. Jinak mi to dost pripomina film Ztraceni v mori.

15.04.2024 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

mmmmm mnami! Mne se to teda libilo. Jo byla tam ruzna klise a nepravdepodobne nahody, ale to se tak proste v tehle knihach stava, ze. Kdyz si chci precist romantarnu, ktera je realisticka, vim kam sahnout. Zrovna tak, kdyz si chci precist nejakou zhavou blaznivinu, jako treba tuhle. :)) Navic ja mam linku hate to love nejradsi.

18.03.2024 4 z 5

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

Bylo to bajecne cteni. Komu nevadi srdecne prostredi s originalnimi postavami a nezny pribeh o hledani sebe sama se spetkou romantiky, muze jit smele do toho. Ovsem necekejte zadne buseni srdce, jiskry, zhavost a velkolepy pribeh o ni a o nem. Ne, o to se v teto knizce skutecne nejedna. Jde hlavne o mezilidske vztahy, sousedske vztahy, pristupy k zivotu a ac se to muze zdat nekomu nudne, mne se to moc libilo. Bylo to o zivote, zadne umele vyvolavane zapletky, proste plynuly vyvoj s tim, co zivot muze prinest.

05.03.2024 4 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Tahleta Abby, to je teda neco. Nekde kolem 30te stranky jsem si rekla: “Boze, tohle bude skvely. A pratele, taky ze bylo!
Abby umi psat neuveritelne ctive a predevsim realisticky. Mam moc rada takove ty prastene, pohadkove romantarny, kde je klise vedle klise, ale je to stale jen pohadka.
Zato tyhle v podstate opravdicke pribehy ze zivota, to zboznuju, to je za me absolutni TOP.

Zatracene, dalsi kniha az v cervnu? A 13 lidi z databaze uz to cetlo. Zivot je nefer. :))

01.03.2024 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Dalsi emocni smrst, sice ne tak velka jako u jednicky, ale i tak dost vyznamna. V urcite rovine i pomerne osobni. Kazdopadne jednoznacne to bylo na muj vkus dost divci, vicemene YA cetba oproti Kacey, kde to vyznivalo o moc vic dospele. No a doktor Stayner, to je vlastne uz trochu i fantasy zanr no ne? :)) Takze od vseho trochu.
Uvidime, cim prekvapi Cain.

29.02.2024 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

No tohle? Takze tady je to opacne. :)) ONA je chladna, nechce lasku a ON je to usmevave slunicko. To bude osvezujici! Jsem si rikala. Az na to, ze vubec. Achjo. Rebecca byla fakt prehnana. To jeji pracovni nasazeni, jako nerikam nic. Znate Suits? Vsak tomu verim, ze tyhle pravnicky zkratka takhle jedou. Ale zase to neznamena, ze je treba mit nulovy osobni zivot. Byla proste moc urputna, az divna. A Hudson ji to taky nekdy mohl dat vic sezrat. No celou dobu jsem si ale rikala, ze i tak ty 4 hvezdy tomu dam. Jenze pak prisel ten konec. To bylo co?! Fakt nonsens.
Takze je to nekde mezi 3 a 4 hvezdami.

15.02.2024 3 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Nejlepsi dil serie! Boze, boze Liso? Jak ty to jenom delas?
DOPORUCUJI!
Nemam moc co vic psat, pribeh famozni, charaktery hlavnich postav vytribene, nahled do lekarske pece te doby dechberouci. Do toho neuveritelne charismaticky West. Fakt na jednicku.
Mimochodem absolutne zboznuju ty Lisiny dovetky na konci knih. Recepty jsou jen tresinkou na uz tak dokonalem dortu. Pokracuji v krasojizde. :))

10.02.2024 5 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Tak ja nevim, kdyz ctu tady ta hodnoceni pode mnou, ale me tahle knizka strasne moc bavila. Precetla jsem ji za dnesni den. Sice typicka love story s poradnym klise na konci, ale ohromne ctiva se skvelym sarkastickym humorem.
Je to rozhodne krasne slow burn a celkem se mi libi, ze Hayes je sice bohac, ale neni to v knize davano okate najevo. Ani to neni zadny arogantni, temny nebo dokonce toxicky alfasamec, ale proste normalni chlap. Mozna trochu neobratny, ale zato aspon vypada vic lidsky a uveritelne. Taky nikdo nikomu nerika devko a dokonce se v knize nevyskytuje ani zadny obri ptak nebo leskla jeskynka apod.
Ja vim, netryska z knihy tuna vasne nebo silene chemie, ale nejak mi to u tohoto pribehu ani nechybelo.
Orizka knihy je nadhera.

18.09.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak po dlouhe dobe celkem dobra romatarna. Ustredni dvojice me bavila. Bylo to vtipne, s pribehem, uveritelne emoce, sex klasika, tam se neda nic moc dalsiho vymyslet, ale celkove opravdu hodne ctive. Doporucuji. :)

04.12.2021 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Me prvni setkani s timto autorem probehlo famozne! Zajimalo me, jak dobry je spisovatel, jehoz 5. kniha v serii je na 1. miste v zebricku 100 nejlepe hodnocenych knih v zanru thriller a musim pred nim hluboce smeknout. Pribeh byl velmi ctivy, napinavy, misty vtipny, misty s busicim srdcem a se skvelym spadem, ani zrnko nicnerikajici omacky okolo! Takze za me bravo, ted uz nezbyva nic jineho, nez si dat neco k veceri a smele se pustit do dalsi knihy v serii Robert Hunter.
Vrele doporucuji!!

11.03.2016 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Velmi mily a ctivy pribeh. Neuskodil by ovsem propracovanejsi dej, kdyz se jedna dokonce o dva pary. Bylo to hodne, hodne oddechove, takove na povrchu, bez hloubky. Trefne to tu nekdo popsal, jako nemecky romanticky film. S cimz tedy souhlasim. Kazdopadne ale na to, ze mam rada v romantarnach humor a slovni prestrelky, tak tady mi to vubec nechybelo. Takze to ve vysledku muzu doporucit.

25.03.2024 4 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Pohodova, vtipna, mila a ohromne ctiva romantika, kterou jsem sfoukla za dnesek. Kdyz to srovnam s jinou knizkou s tematem zenske bodyguardky, tak je to nebe a dudy, aspon z meho pohledu. Tady jsem dostala presne to, co mi u te druhe knihy chybelo. Vrele doporucuji.

21.03.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Hodne zajimava kniha. Moje prvni od autorky a urcite vyzkousim i dalsi. Musim souhlasit s Ketfl, po precteni anotace jsem se bala, co to udela s mymi emocemi. Ale je to vazne napsane tak, ze to cloveka uplne nezdime. Ve 3/4 knihy je to teda na muj vkus az prilis presladene, proste dokonalost a clovek uz jen ceka na ten bod zlomu. Zaver pomerne prekombinovany, ale jsem prekvapena, ze se toho nechytl zadny scenarista. Pribeh mi prijde jako typicky adept na zfilmovani.

13.03.2024 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Prvni dil jsem nedocetla. Duvod je v mem hodnoceni. Po dvou letech jsem si ale rekla, ze dam autorce znovu sanci. A udelala jsem tak velice spravne. :)) Byla to neuveritelne zabavna knizka. Pribeh byl tedy dost trivialni, ale vsemozne vtipne prestrelky a sarkasticke poznamky stacily k tomu, aby to bylo super ctive. A navnadilo me to na dalsi dila autorky.

11.03.2024 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

ANO. Sladka, prehnane romanticka, drza, lehce arogantni a sarkasticka L.J.Shen, tu si vzdycky rada prectu.
Mne tenhle styl proste sedi.

18.05.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Mam ke knize nekolik vytek, i tak ale musim dat plny pocet! Cestina nebyla z nejdokonalejsich, jak to rict? Proste byla jednodussi a trochu me to rusilo. Konec uspechany, ale uvidime zda se k tomu autorka vrati v druhem dile.
Ted k postavam: Liliana me trosku iritovala tim neustalym brecenim. Ale chapu, sebevedomi mela na nule. No Ben byl odporna parodie na chlapa. Fakt hnus, co prestiz a prachy s clovekem umi udelat. Jsem toho svedkem i v realnem zivote. Alex byl roztomilous a drson zaroven, kapitoly psane z jeho pohledu byly velmi osvezujici a muzne. Fakt typek. Jsem zvedava na Jacka, trochu si to u me pokazil tim jeho rvanim na zenu. No uvidime.
PS: Jason Momoa haka. Mmmmmm blaho! Pustte si ;)

21.02.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

(SPOILER) No bylo to dost nucenicko pani Fuchtlinku a pana Velkeho Kolika docist a nevykroutit si u toho uplne oci! Poslednich 80 stran jsem dala totalnim rychloctenim a preskakovanim, to uz fakt neslo. Ten preklad byl absolutni katastrofa. Pribeh zrovna tak. Zapletka byla jasna od zacatku, ale rikala jsem si, treba to autorky udelaji zajimave. Prece jen se inspirovaly Laskou pres internet, ne? Jenze bohuzel to udelaly strasne, strasne hloupe. Jakoze Giorgia je chytra osoba, ale nenapadne ji naprosto legitimni moznost, ze Kline odhalil jeji totoznost, stejne jako ona jeho? Do dobre, to bych jeste prekousla. Ale proc mu dala vypoved, nulovou moznost na vysvetleni a pak bulela, kdyz se ji neozval? Jako what the fuck? Na jeho miste bych na ni byla akorat tak nastvana, ze nechce zadny vysvetleni a ocividne teda neveri v lasku, kterou ji on daval. Ac jsem pak byla rada, ze se ji tyden neozval (v mych ocich si to zaslouzila), stejne to ale bylo nelogicky. A pak to nesmyslny, otravny drama. Prepis firmy - PROC?!? Nakonec stacilo rict tu jednu vysvetlujici vetu a bylo vymalovano. Proc ji to nemohl rict uz pred tim tydnem? Fakt velky spatny.
No dalsi dil uvidim, ale Thatch by mohl byt fajn.

20.02.2024 2 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Moc mi to nesedlo. Ani vlastne nevim, cim presne to bylo. Jen vim, ze mi to neprislo ctive a nutila jsem se to docist. Ani oni dva mi k sobe nesedeli. Nezlobte se na me, ale ja mam v tehle knihach proste rada, kdyz on je chlap, muz, ma charisma, sarm. David na me pusobil presne tak, jak asi autorka chtela aby pusobil. Tedy jako kluk, mladicek, bez vize, bez cilu, bez ambic, vlastne skoro zoufalec, chvilemi jak 15ti lety pubertak. Ale teda veta ze “on je tak hezky ´ zaznela asi miliardakrat. :)) To zase jo. Tak aspon neco.
No velice zvlastni kniha a na muj vkus zbytecne dlouha. Konec sladky, vsechno sladke? Asi jak kdy, jak si to kdo prebere.

17.02.2024 3 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Rhys byl milacek. Ty jeho velske fraze - miluju! Helen na muj vkus moc etericka, nezna bytost. Fajn pribeh to taky melo, takze zatim se nenudim a pokracuju dale.

07.02.2024 4 z 5