Beni Beni komentáře u knih

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mám ráda tyto oddychové knížky... :-D Za mě naprosto super a doporučuji :-D

15.06.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Skvělá kniha...Mně nevadí, číst jeden a ten samý příběh z pohledu druhého z hlavního hrdiny... naopak se mi pak zdá příběh ucelený :-) I love Travis Maddox :-D

15.06.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha mě naprosto uchvátila... proto jsem měla strach vidět film... ale, ne ALE!!! Film je naprosto úžasně natočený!!! Naprosto věrný knize - není divu, že film trvá 2 hodiny, i když kniha není moc tlustá. Ve filmu zachytili vše naprosto přesně z knihy.

"Vím, že na to my tři nevypadáme, ale dohromady máme 5 nohou, 4 oči a 2 páry fungujících plic. " - the best :-D

14.06.2014 5 z 5

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

Jedním slovem - krása:-)

:-( Psala jsem do vydavatelství, jestli plánují vydat v českém jazyce i další díly série Tajemství nebo jiné knihy od této autorky a bohužel mi bylo odepsáno, že vzhledem k okolnostem (porušování autorských práv na internetu) neplánují vydat nic :´-(

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Opět oddechové čtení na zamračenou sobotu. Skvělé pokračování, jen jsem čekala trošku větší zápletku (Braden vážně mohl Astonovi jednu vrazit :-) ). Nemohu se dočkat třetího dílu :-)

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Opět krásná oddychová kniha z vysokoškolského prostředí :-) Příběh byl sice předvídatelný, ale moc se mi líbil :-) Mám ráda knihy, kde se střídá vyprávění obou hlavních postav :-)

Třešinka Třešinka Raine Miller

Skvělá kniha, která prostě musela být napsána :-) Miluju příběh Ethana a Brynn (aféra Blackstone), ale tenhle příběh o Neilovi a Elaině je taky skvělý. Doufám, že se spisovatelka v pokračování série Blackstone ještě o těhle dvou postavách zmíní, nejlépe o tom, jak se vyvíjel (a zda se i povedl) svatební dar od Elainy pro Neila :-).................. kdo si přečte, pochopí :-D

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nedočkavě jsem ji zhlta, hned jak vyšla v elektronické podobě... ale stejně se mi nejvíce líbil první díl :-)

Ty Hanniny otázky na tělo :-) :-D a následné reakce Willa ... bez komentáře :-) Skvělé :-)

04.06.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

PANE JO!!! Teď jsem na stránkách www.katyevans.net zjistila, že tahle série bude mít 5 dílů!!! Nemohu se dočkat! WOW!!! :-D

01.06.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Pane JO!!! Tak tahle kniha je naprosto úžasná. Vzala mi dech!!! :-) Rozhodně 5* Všem vřele doporučuju ...... a budu jako jedna jeho fanynka - REMY, JSI BOŽÍÍÍÍ :-D
Už, aby bylo pokračování............

30.05.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Na knihu se moc těším!! Podle anotace vypadá dost zajímavě.

23.05.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tento druhý díl také vřele doporučuji. Bylo to úžasné, číst jak celou věc vnímal Holder. Na rozdíl od prvního díl (tam jsem byla jen šokovaná a smutná) jsem si tady i poplakala (konkrétně u dopisu, co píše Les Holderovi). Báječné... 5* DOPORUČUJI!!!

17.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moje nová oblíbená autorka... vášně úžasné.. líbilo se mi, že to nebylo takové moc přeslazené (díky těm Holderovým hlodům :-D ). Za mě 5*, a všem vřele doporučuji :-)

17.05.2014 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

P A R Á D A!!! Předchozí díly skvělí (první o něco lepší než druhý), ale tohle mě fakt dostalo :-) Mělo to šmrnc... hrozně mě bavilo špičkování mezi hlavními hrdiny... přesně u tohohle typu knih se člověk krásně zrelaxuje :-D Určitě znovu brzy vytáhnu z knihovny :-D Za mě 5*

15.05.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Líbila se mi o něco méně než díl první, ale opět nezklamala... Doporučuji:-D
Za mně 4*

15.05.2014 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Naprosto úžasná kniha... vytáhnu ji vždy, když mám volný večer... pokaždé ji přečtu na jeden zátah :-D
Mohu jen doporučit, takže 5*

15.05.2014 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Ví někdo, kdy se dočkáme pokračování???? Nemohu se dočkat!!! Obě knihy byly naprosto úžasné:-)

03.05.2014 5 z 5