beluca beluca komentáře u knih

Hotel Hotel Arthur Hailey

Knihu jsem četla před dvaceti lety, tenkrát se mně líbila.

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Arthur Hailey

Knihu jsem četla v mládí, byla hodně působivá a silná!

Titanic Titanic Miloš Hubáček

Naprosto souhlasím se Samirou a jejím hodnocením - lépe bych to nevyjádřila :-), mluví mně z duše. Perfektní!

Prales Prales Norbert Frýd

Zajímavý, lehce dobrodružný román, u kterého mně nenadchl jen konec. Jinak čtivé.

Pokušení A-ZZ Pokušení A-ZZ Vladimír Páral

Sci-fi žánr vůbec nevyhledávám, ale tato kniha mně velice pozitivně a mile překvapila a navíc od českého autora :-).

Hájili jsme hrad Hájili jsme hrad William Eastlake

Jako žena a né zrovna milovník válečných knih :-), musím ohodnotit kladně!

27.04.2016

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Další srdcovka z mládí, ke které se stále ráda vracím.

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

v pubertě to pro mně byla nádherná knížka. Dodnes milá, ale již beru z nadhledem :-).

Dějiny starověkého Řecka Dějiny starověkého Řecka Vladimir S. Sergejev

četla jsem v mládí a líbila se :-)

Tantrická láska Tantrická láska Ma Ananda Sarita

Kniha byla dobrá, ale pro praktická cvičení jsou lepší knihy k dispozici .-).

27.04.2016 5 z 5

Velice vtipná, klasický anglický humor. Prostě podařená!

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

U žádné jiné knihy jsem se tolik nenasmála :-). Prostě skvělá!

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knihu jsem dostala v mládí, protože mám stejné křestní jméno, jako hlavní hrdinka :-). A celkem se mně líbila. příběh se četl snadno a lehce.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Opět další kniha z povinné školní četby, která mně mile překvapila, vtáhla mně naplno do děje a zanechala ve mně hluboký dojem. Určitě doporučuji

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

I když první autorčina kniha Andělé v mých vlasech mně nadchla, tak se přiznám, že i já jsem tuto knihu, jako jednu z mála, do konce nedočetla. Nemohu jí hodnotit jako špatnou, ale někdy jsem také začínala pochybovat o autorčině zdravém rozumu.

27.04.2016 2 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Působivé, hluboké čtení, které mně hodně oslovilo a moc se mně líbilo. Další díl schody do nebe už mně tak neuchvátily, ale Andělé v mých vlasech vřele doporučuji.

Zanoni Zanoni Edward George Bulwer Lytton

Výborný esoterický román. Mám ho moc ráda a ráda se k němu vracím. Čte se hladce a myslím, že nemusí být poutavý pouze pro milovníky esoteriky :-), ale pro každého. Rozhodně doporučuji!

27.04.2016 5 z 5

Praxe magické evokace 2 - obrazová část Praxe magické evokace 2 - obrazová část František Bardon

Přečetla jsem velké množství knih o magii a esoterice a Bardona považuji za jednoho z nejlepších autorů v této oblasti. Kniha ovšem není pro každého :-). pokud po ní šáhnete, ujistěte se, že jste na ní již připraveni. Chce to o magii a esoterice už určitě "něco" vědět, aby pro vás byla přínosem. Za sebe jí 100 % doporučuji každému, kdo se chce v této oblasti rozvíjet.

Klíč k opravdové Kabale Klíč k opravdové Kabale František Bardon

Brána k opravdovému zasvěcení Brána k opravdovému zasvěcení František Bardon