Belisima Belisima komentáře u knih

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Priserna obalka knihy. Nebyt autorky, tak to nevemu do ruky. Pribeh nebyl spatny, jen mi lezli na nervy vsechny postavy. Za me nic moc.

24.02.2024 2 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Nemam cas psat komentare ctu 3 dil. Spis to vse hltam. Je to ctive napsane.

13.02.2024 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Oddechovka. Velmi ctive napsana.

11.02.2024 4 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Kdyby to slo, dam 10*. Moc povedene. Nutne potrebuju dalsi dil.

02.02.2024 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Kniha mě zcela pohltila. Je to sice blbost, ale je to výborně a čtivě napsané. Zapomínala jsem vystoupit z metra nebo z tramvaje, chodila jsem jak slepá a hluchá. Se divím, že jsem to přežila. Autorka má výborný talent, a taky to překladatelka nezmrvila. Já jsem nadšená.

30.01.2024 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Začátek byl zajímavý, ale potom už mi to přišlo jako strašná blbost.

23.01.2024 2 z 5

Plutoshine Plutoshine Lucy Kissick

I mě nalákala hlavně obálka, krásná. Příběh nebyl špatný, dočetla jsem. Ani mě nenudil. Jenom to nemělo logiku a uvěřitelnost, ale na druhou stranu to bylo originální.

18.01.2024 3 z 5

Fraktální šum Fraktální šum Christopher Paolini

Libi se mi zahadnost planety. Takto si predstavuji scifi pribeh. Zadne boje s mimozemstany, pouze objevovani nepochopitelneho a bezutesneho sveta. Pripomelo mi to knihu Osada. Kazdopadne jsem si cteni uzila.

09.01.2024 4 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Prvni polovina knihy me velmi bavila. Pak uz me to spis otravovalo.

01.01.2024 3 z 5

Vypůjčený čas Vypůjčený čas Zuzana Strachotová

Napad i pribeh vyborny. Ctivost knizky taky. Ale ja uz jsem tak rozmlsana, ze na 5 hviezd to u mne neni.

12.11.2023 4 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Ze zacatku jsem mela problem si zvyknout na styl knihy. Ale pak, ani nevim kdy, me to zcela pohltilo. Knizka ma neskutecnou atmosferu. Hned jsem se koukla na film a atmosfera byla i ve filmu. Strikland me bavil nejvice, ackoliv jsem ho nenavidela. Krasny pribeh.

08.10.2023 5 z 5

Flotila zatracených Flotila zatracených J.S. Dewes

Přečetla jsem zajímavý a docela dobrý příběh. Ale já ho pouze přečetla. Neprožila jsem to. Nevím čím to je, že některé knihy prožiju, a některé pouze přečtu, Rozhraní je dobrý příběh, v podstatě mu nic nechybí, nic nepřebývá, ale stejně mě to nepohltilo tak, jak bych si přála.

04.09.2023 4 z 5

Hlídka na konci vesmíru Hlídka na konci vesmíru J.S. Dewes

Zajímavá kniha. Občas jsem převracela oči (pouze v duchu, jinak bych neviděla na knížku) ale jinak jsem spokojená. Uvidíme jak si povede druhý díl.

22.08.2023 4 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Docela napínavé to bylo.

11.07.2023 3 z 5

Koule Koule Michael Crichton

Videla jsem driv film, tak ze se mi do cteni moc nechtelo, ale knizka je podrobneji napsana, uzasne a uveritelne. Uzila jsem si cteni.

01.04.2023 5 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Hm, velmi zajimava knizka. Poprve jsem cetla asi pred 10 lety a nelibila. Ted jsem uz dozrala natolik, ze pribeh ocenuji, ackoliv neni uplne uveritelny.

23.12.2022 5 z 5

Hodina psodava Hodina psodava Veronika Matysová

Kniha me velmi mile prekvapila. Mila pani v knihkupectvi Fantasya mi ji vnutila. Uzasny svet, vubec se nedalo odhadnout jak se to bude vyvijet. Az mi je lito ze to nema pokracovani. Nechce se mi loucit s pribehem.

06.12.2022 5 z 5

Aurora hasne Aurora hasne Amie Kaufman

To byla jízda.

23.11.2022 5 z 5

Aurora plane Aurora plane Amie Kaufman

Jsem tak rada ze to ctu az ted, kdy mam k dispozici i treti dil. To by bylo hrozne cekat. Uplne me to pohltilo.

19.11.2022 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Prvních asi 100 stran jsem netušila o čem čtu. Nic nedávalo smysl. Ale vydržela jsem a za to jsem byla odměněna. Děkuji

10.11.2022 4 z 5