bekule bekule komentáře u knih

Smrtící vzpomínky Smrtící vzpomínky J. D. Robb (p)

Není se co divit že má Eva takovou oblibu ve sprchování horkou vodou.
Hodně podobný osud dítěte v pěstounské péči , jako potkal mého dalšího oblíbence - agenta Willa Trenta od Karin Slaughter. A vlastně oba dva si v dospělosti kompenzují svoje nedostatky z dětství pojídáním sladkostí ve větší míře. Což jim občas někdo vytkne že mají stravovací návyky jako osmileté dítě.

27.07.2017 5 z 5

Smrtící pravidla Smrtící pravidla J. D. Robb (p)

Na tento díl jsem se hodně těšila ,baví mě začínající vztah McNaba a Peabodyové a protože jsem věděla co potká McNaba, zajímalo mě jak to zvládnou. Mám ráda když se celý Evin tým usídlí u nich doma a řeší případ jak jedna velká podivná rodina.

25.07.2017 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Nemám ráda Indii, nemám ráda období první republiky a obě světové války .Nevím co mě napadlo si tu knihu půjčovat ale vím že na ni nikdy nezapomenu .Asi si ji už nebudu znovu chtít přečíst ale v srdci mě zůstane.
Strašná škoda že autorka už nic nenapíše.

Zasluhuje zemřít Zasluhuje zemřít Lisa Jackson

Hodně napínavé - odkládala jsem četbu několik měsíců abych do dalšího dílu který snad u nás vyjde nečekala zas tak moc dlouho. A nakonec jsem ji zhltla za 2 dny. Pescoliová je moje nejoblíbenější policistka , teda až po Dallasové / ale tu nepřekoná nikdo/.Potěšila mě zmínka o Montoyovi ze série New Orleans.

24.07.2017 5 z 5

Smrtící klon Smrtící klon J. D. Robb (p)

Hodně jsem si užívala návštěvu Irského příbuzenstva!

Bouře Bouře Lincoln Child

Zápletka zajímavá, napínavé - dobrodružné knihy nejlépe s archeologickým pozadím mě baví. Mohla to být hodně dobrá kniha ale vztahová linie a charakteristika postav mě přišla hodně zjednodušená. Určitě jim ještě dám šanci, uvidíme třeba se příští kniha přehoupne přes 3 hvězdičky. Andy McDermott píše o 100% líp!

24.07.2017 3 z 5

Falešná vzpomínka Falešná vzpomínka Dean Koontz

Jedna z těch lepších od Koontze, jen těch stránek mohlo být trošku míň. A stejně Půlnoc je nepřekonatelná.

03.07.2017 3 z 5

Smrtící posedlost Smrtící posedlost J. D. Robb (p)

Neskutečně vtipná série. Dialogy Evy s Peabodyovou, Roarkem nebo Summersetem mě neskutečně baví. Ale tentokrát byla nejzajímavější její komunikace s Nixií .

27.06.2017 5 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Skvělá kniha ke které se určitě zase vrátím. Miluji dobrodružné knihy, boj o přežití v extrémních podmínkách a ještě okořeněné o romantiku. Paráda.

27.06.2017 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Velmi čtivé dobrodružství s romantikou, na letní dovolenou nemá chybu. 4 body proto že Nebezpečně blízko se mě líbilo mnohem víc.

27.06.2017 4 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Ač mě to děsí tak se mi kniha strašně moc líbila. Napínavá, nejde se od ní odtrhnout .Je to napsáno tak skvěle že člověk se zděšením zjišťuje že snad i chvílemi fandí stolkerovi . Možná i díky tomu že ani ostatní postavy - Peach ,Benji a nakonec i Beck nejsou taky úplně v normě.

13.06.2017 5 z 5

Deník matky na pokraji šílenství Deník matky na pokraji šílenství Niamh Greene

Příjemná oddechovka , vtipné dobře čtivé.
Určitě jsem četla s mnohem větší chutí než Deník kastelána - obě jsem si vybrala kvůli výzvě, a tato mile potěšila.

13.06.2017 4 z 5

Smrtící vize Smrtící vize J. D. Robb (p)

Vždycky mě pobaví sjetá Dallasová ale jak je vidět tak i Peabodyová se umí pěkně odvázat. Tahle série mě baví právě pro ten specifický humor. A tentokrát mile potěšil Summerset.

06.06.2017 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Aristokratka - první- se mi líbila víc. Po půlce knihy jsem tomu přišla trochu na chuť ale tak odfláknutý konec si zaslouží nižší hodnocení. A ještě mínus za záplavu sprostých slov- v jiném žánru proč ne ale tady mě to nesedlo.Takže jen 3 body .

06.06.2017 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Napínavé, dobře se čte ,ale něco tomu chybělo.Mohla být mnohem lepší.Dala bych 3,5 bodů kdyby to šlo,takhle dávám 4 a doufám že pokračování bude větší síla.

04.06.2017 4 z 5

Nezvyklá země Nezvyklá země Jhumpa Lahiri

Zajímavé povídky z prostředí indických přistěhovalců.Moc dobře se čte ale Tlumočník nemocí je o dvě třídy lepší.

04.06.2017 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Úžasná kniha!
Po knize jsem v knihovně pásla víc než půl roku.Mám takových víc a nakonec těšení se na knihu je mnohem větší než dojem z knih po přečtení. např. Dívka ve vlaku. Ovšem to není tento případ - Naslouchač je naprosto úžasná kniha. Nádherná, nezapomenutelná. Skvělý příběh, postavy , dobře čtivé. Musím si knihu koupit, protože to nejde ji jen přečíst a vrátit do knihovny a někdy časem si ji zase půjčit. Naslouchače musím mít doma ve své knihovně a i přes to že miluji léto, se začínám těšit na podzim a FAJU!

02.06.2017 5 z 5

Melouch Melouch Vlastimil Třešňák

Opravdu skvělá knížka,chvíli mi trvalo než jsem se začetla ale pak to byla jízda.Dost podobně na mě působila kniha od Rudiše Konec punku v Helsinkách.Tam se taky prolínají dvě časové osy i podobná období , i téma začínajících kapel.Určitě jedna z těch knih na které nezapomenu.S čistým svědomím plný počet .

22.04.2017 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter