Barbastelle Barbastelle komentáře u knih

Leonardův stín Leonardův stín Christopher Grey

Knížka pro mně byla velkým překvapením - koupili jsme ji namátkou. Bylo to ale ohromné překvapení! Je kouzelná, krásně čtivá, napínavá. Chcete-li si přečíst něco milého, rozhodně po ní sáhněte.

17.04.2012 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Jedna z knížek, kvůli které jsem zase jednou nespala, nejedla a jen jsem četla. Mnozí autoři podobných žánrů by se mohli inspirovat.=)

17.04.2012 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Magické, milé, s myšlenkou! =)

17.04.2012 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Zajímavý vhled do podrobností kouzelnického světa... Ale na časté čtení a podobně to asi není. Koho harrypotterovský svět uchvátil, ať si knihu přečte, ostatní by asi nezaujala.

17.04.2012 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

První "nedětská" knížka celé série... A já ji četla ještě v dětském věku, i tak na mně velmi zapůsobila.

17.04.2012 5 z 5

Dle mého názoru nejlepší kniha série! Celý Harry Potter má své kouzlo, ale tato byla dokonalá!

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

S nevelkým potěšením musím přiznat, že jde o knížku, které předcházelo zhlédnutí stejnojmenného filmu na motivy knihy. Nemívám totiž takový postup příliš v oblibě.
I tak jsem ale byla příjemně překvapená (přestože jsem příběh znala) a okouzlená. Navíc mám dojem, že pro ženy je velmi snadné se identifikovat se Skeeter=)
Po mém doporučení si knihu přečetli i další členové rodiny a všichni si ji jen pochvalovali. Nemohu jinak než doporučovat a zase doporučovat. =)