bagel Online bagel komentáře u knih

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Originální a zajímavý příběh, ve druhé polovině dost zdlouhavý. Konec to ale napravil.

19.02.2019 4 z 5

Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy Tomáš Chlud

Vynikající z hlediska obsahu i doprovodných ilustrací, jen jsem nepochopila, proč je to "z pohledu Marie Antoinetty a generála Laudona".

08.01.2019 4 z 5

O život princezny O život princezny Jan Bauer

Průměrná historická detektivka.

10.09.2018 3 z 5

Jasnozřivost Jasnozřivost Irena Obermannová

Nebylo to zase tak hrozné, jak vyplývá z předchozích komentářů, ale žádná velká sláva to nebyla.

30.08.2018 3 z 5

Nové Pompeje Nové Pompeje Daniel Godfrey

Moc zajímavá kniha, i když jsem se občas v ději lehce ztrácela a musela jsem číst pozorně.

28.08.2018 4 z 5

Závist v Čechách Závist v Čechách Věra Nosková

Napsáno pěkným jazykem, ale příběhy se mně nelíbily.

02.08.2018 2 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

Bavilo mě to a jsem ráda, že jsem celkem stíhala orientovat se v technických oblastech. Děj rychle ubíhal a mohl by být další díl.

23.07.2018 4 z 5

Tančím u tyče Tančím u tyče Zuzana Zajícová

Další z řady knih vydaných blogerkami, nic zvláštního nepřinesla.

23.07.2018 3 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Velmi poutavý příběh a takový konec jsem opravdu nečekala...

09.07.2018 4 z 5

Souboj kouzelníků Souboj kouzelníků Christian Jacq

Konečně série dospěla k očekávanému konci. Raději bych viděla všechny díly v jedné knize.

09.07.2018 3 z 5

Knihkupectví u osamělých srdcí Knihkupectví u osamělých srdcí Annie Darling

Dala bych tomu 3,5 hvězdičky - příjemný příběh s předvídatelným koncem. Ale chyb v textu bylo opravdu dost, na to by si nakladatelství mělo dát příště pozor.

11.06.2018 3 z 5

Jmenuji se Emanuel Fajahyla Jmenuji se Emanuel Fajahyla Dagmar Urbánková

Nečekaně příjemné překvapení, i dospělý si z ní určitě něco odnese.

05.06.2018 5 z 5

Horal(ka) Horal(ka) Danka Šárková

Nenáročný příběh ze života.

28.05.2018 3 z 5

Šťastný život mezi řádky Šťastný život mezi řádky Michaël Uras

Díky předchozím komentářům jsem poznala, co od knihy nemám očekávat, takže nakonec jsem byla docela spokojená. Přínosem knihy je určitě množství odkazů na další díla a citace z knih.

25.05.2018 3 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Slabé, často víc trapné než humorné, konec se dal čekat.

24.05.2018 2 z 5

Bronzové oko Bronzové oko Panagiotis Agapitos

Tato kniha je lepší než první díl, děj není tak zamotaný. Oceňuji přesné historické pozadí.

21.05.2018 4 z 5

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Zpočátku příběh vypadal slibně, pak se to dost táhlo.

03.05.2018 3 z 5

Neradost Neradost Karel Novotný

Hodně zvláštní kniha vhodná k zamyšlení a postupnému pročítání. A k tomu krásné pohlednice...

03.05.2018 4 z 5

Vzpomínkomat Vzpomínkomat Renáta Šťastná

Další z řady na vlně "retrománie".

03.05.2018 3 z 5

Božena Němcová očima kluka, který nechtěl číst Babičku - Božena Němcová očima kluka, který nechtěl číst Babičku - Tomáš Němeček

Kniha vhodná nejen pro děti, poučí se i mnozí dospělí.

15.04.2018 4 z 5