Horal(ka)

Lenka je žena po čtyřicítce, které vylétly děti z hnízda a zůstala v pražském bytě sama, bez chlapa. Má dobře placenou práci redaktorky, je zvyklá elegantně se oblékat a posedávat s kamarádkami v kavárnách. Jednou se rozhodne skoncovat se svojí samotou a na internetové seznamce narazí na zajímavého muže, který však bydlí na samotě v Krkonoších. Dokáže se Lenka vzdát svého dosavadního života kvůli lásce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357537/horal-ka-8uT-357537.jpg 410
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, AMI Publishing

J.x

Rychlé pohodové čtení. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího. Příběh čtyřicetileté ženy, žijící v hlavním městě, která je bez manžela, děti dospívají a ona se zamiluje do horala.

bagel

Nenáročný příběh ze života.

ji69ri

Oddychovka na dovolenou, u které se pobavíte a chvílemi, ale jen chvílemi zamyslíte. Autorka s nadhledm popisuje život se svými dětmi, které ji pomalu ale jistě odcházejí z domu. Nechce být sama, a tak si dá" inzerát na chlapa". Jenže to má háček - on žije na samotě v horách, kde má slepice, kozy a prase a ona je z centra Prahy.

alnahu

Odpočinková oddechovka ze života čtyřicítky ,které dospěli děti ,je bez chlapa a nakonec i bez práce a hledá smysl života. To se jí nakonec podaří díky inzerátu , který si podá a najde bezva chlapa ze samoty v Krkonoších. Pro holku z Prahy to není jednoduché se naučit žít daleko od civilizace ,ale přeci jen láska k Horynovi zvítězila .
Bez chlapů to prostě nejde.
Nemůžeme bez nich žít, i když si říkáme, že by bylo vše jednoduší.
Nebylo!
Nejsme tak nastavení.
Příroda to všechno řídí.
Moje první kniha od této autorky ,místy použila trochu vulgárnější výrazy ,ale nějak to příliš nevadilo, určitě si od ní přečtu něco dalšího.

stju
04.12.2017

Opravdu jen oddechovka...

michalniks
01.12.2017

Kniha se četla sama, celkově dobrá oddechovka