Horal(ka)

Lenka je žena po čtyřicítce, které vylétly děti z hnízda a zůstala v pražském bytě sama, bez chlapa. Má dobře placenou práci redaktorky, je zvyklá elegantně se oblékat a posedávat s kamarádkami v kavárnách. Jednou se rozhodne skoncovat se svojí samotou a na internetové seznamce narazí na zajímavého muže, který však bydlí na samotě v Krkonoších. Dokáže se Lenka vzdát svého dosavadního života kvůli lásce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357537/horal-ka-8uT-357537.jpg 415
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, AMI Publishing

Jana016
16.12.2018

PĚKNÝ, ŽENSKÝ ROMÁN ZE ŽIVOTA

Kaprov
29.11.2018

Do dnesni doby absolutne odpocinkova kniha. Pribeh zeny co z centra Prahy jde bydlet na samotu do Krkonos. Velmi dobre popsane jeji vnitrni pocity.

Len28
05.11.2018odpad!

Takové hodně jednoduché čtení. Limonáda ze současnosti. Jaksi nadbytečně v textu vulgární výrazy.

Kalarda
26.08.2018

Srandovní kniha, kdy matka s nadsázkou vzpomíná na vše. co ji způsobili dva synové v dětství. Když dospěji, tak se rozhodne jít bydlet z centra Prahy na samotu do hor. Proč? Zamiluje se. Kniha mě bavila. Nedala se odložit.

J.x
09.07.2018

Rychlé pohodové čtení. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího. Příběh čtyřicetileté ženy, žijící v hlavním městě, která je bez manžela, děti dospívají a ona se zamiluje do horala.

bagel
28.05.2018

Nenáročný příběh ze života.

ji69ri
17.05.2018

Oddychovka na dovolenou, u které se pobavíte a chvílemi, ale jen chvílemi zamyslíte. Autorka s nadhledm popisuje život se svými dětmi, které ji pomalu ale jistě odcházejí z domu. Nechce být sama, a tak si dá" inzerát na chlapa". Jenže to má háček - on žije na samotě v horách, kde má slepice, kozy a prase a ona je z centra Prahy.

alnahu
03.05.2018

Odpočinková oddechovka ze života čtyřicítky ,které dospěli děti ,je bez chlapa a nakonec i bez práce a hledá smysl života. To se jí nakonec podaří díky inzerátu , který si podá a najde bezva chlapa ze samoty v Krkonoších. Pro holku z Prahy to není jednoduché se naučit žít daleko od civilizace ,ale přeci jen láska k Horynovi zvítězila .
Bez chlapů to prostě nejde.
Nemůžeme bez nich žít, i když si říkáme, že by bylo vše jednoduší.
Nebylo!
Nejsme tak nastavení.
Příroda to všechno řídí.
Moje první kniha od této autorky ,místy použila trochu vulgárnější výrazy ,ale nějak to příliš nevadilo, určitě si od ní přečtu něco dalšího.

stju
04.12.2017

Opravdu jen oddechovka...

michalniks
01.12.2017

Kniha se četla sama, celkově dobrá oddechovka