Horal(ka)

Lenka je žena po čtyřicítce, které vylétly děti z hnízda a zůstala v pražském bytě sama, bez chlapa. Má dobře placenou práci redaktorky, je zvyklá elegantně se oblékat a posedávat s kamarádkami v kavárnách. Jednou se rozhodne skoncovat se svojí samotou a na internetové seznamce narazí na zajímavého muže, který však bydlí na samotě v Krkonoších. Dokáže se Lenka vzdát svého dosavadního života kvůli lásce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357537/horal-ka-8uT-357537.jpg 421
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, AMI Publishing

Kniha Horal(ka)

sabca
18.11.2019

Tak jsem zase vzala do ruky knihu české autorky a udělala jsem dobře. Lenka je sympatická. Nebudu se opakovat co je v komentářích pode mnou, ale bavilo mně, že jsem se občas i zasmála. Doporučuji

Michlle
09.04.2019

Čtivá, srozumitelná kniha i příběh. Ze života. Nic přehnaného.
Knihu doporučuji jako odpočinkovou.

Jana016
16.12.2018

PĚKNÝ, ŽENSKÝ ROMÁN ZE ŽIVOTA

Kaprov
29.11.2018

Do dnesni doby absolutne odpocinkova kniha. Pribeh zeny co z centra Prahy jde bydlet na samotu do Krkonos. Velmi dobre popsane jeji vnitrni pocity.

Len28
05.11.2018odpad!

Takové hodně jednoduché čtení. Limonáda ze současnosti. Jaksi nadbytečně v textu vulgární výrazy.

Kalarda
26.08.2018

Srandovní kniha, kdy matka s nadsázkou vzpomíná na vše. co ji způsobili dva synové v dětství. Když dospěji, tak se rozhodne jít bydlet z centra Prahy na samotu do hor. Proč? Zamiluje se. Kniha mě bavila. Nedala se odložit.

J.x
09.07.2018

Rychlé pohodové čtení. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího. Příběh čtyřicetileté ženy, žijící v hlavním městě, která je bez manžela, děti dospívají a ona se zamiluje do horala.

bagel
28.05.2018

Nenáročný příběh ze života.