Astridka Astridka komentáře u knih

Hezké ilustrace a nejlepší kniha na světě. Nejlepší serie na světě. Prostě boží.

22.05.2022 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Série Harryho Pottera je BOŽÍ. Mám ji moc ráda a 7. díl mám taky. I když jsem věděla, že na konci zemře docela dost lidí, tak to autorka popsala tak, že mi to nepřišlo až tak hrozné a ani jsem se u toho nerozbrečela :D a za to autorce moc děkuji. :) :D

Kniha je super a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

27.05.2022 5 z 5

Harry Potter a Tajomná komnata (Ilustrovaná edícia) Harry Potter a Tajomná komnata (Ilustrovaná edícia) J. K. Rowling (p)

Další super díl o Harry Potterovi. Tuto sérii miluji.

27.05.2022 4 z 5

Další super díl o Harry Potterovi (který nikdy nezklame) byl zase BOŽÍ. Kniha se mi moc líbila. :D :) :D

06.06.2022 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání) Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě NEJ. 4. díl se mi moc líbil a už se těším na další. :))))))

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Nádherné čtení a kouzelný příběh. Knihu jsem četla asi tak ve 2. třídě a to jsem z ní byla nadšená a nadšená pořád jsem. Moc pěkná kniha a můžu jen doporučit (hlavně malý čtenářkám). :D :) :D

27.05.2022

Další super kniha o Harry Potterovi a určite doporučuji!
Od příběhu jsem čekala trochu něco jiného, ale i tak se mi moc líbil. :D

26.05.2022

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Tato kniha se rozhodně nevyrovná těm dvou předchozím. Naprosto skvělá kniha. :D

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Kniha se mi na začátku líbila, ale pak mě přestala bavit. Knihu jsem pak dočetla a zase mě začala bavit. Kniha se mi docela líbila, ale konec byl hrozně urychlený a bylo to na mě moc informací. :(

23.05.2022 2 z 5

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

Nejlepší kniha ze série.

22.05.2022 5 z 5

Holčička, která nemohla snít Holčička, která nemohla snít Sarah Beth Durst

Nádherný příběh!!! Moc se mi líbil. Nádherné zpracování snů:) Krásná obálka a vtipný a zábavný příběh:)

21.05.2022 4 z 5

Čarovné zaklínadlo Čarovné zaklínadlo Chris Colfer

Knihu doporučuji. Kniha mě nezklamala a už se těším na další díl. :) Jediné, co se mi na knize nelíbí (úplná maličkost) je, že někde je až moc dlouhý popis. Jinak kniha je super. :D :) :D

06.06.2022

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Tahle kniha je první díl a taky skoro nejlepší kniha ze série. Zajímavý příběh a i pěkně napínavý. Přesně to jsem čekala. :D

25.05.2022 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Hezký začátek. Knihu a celou sérii jsem si hned zamilovala. :)

22.05.2022 4 z 5

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

Knihu jsem přečetla asi tak za 20 min. a u toho jsem se asi tak 50. zasmála. Kniha se mi moc líbila a můžu jen doporučit.

18.05.2022 4 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Další super díl ze série a možná i nejlepší. Těším se na další díl. :)

29.07.2022

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Nádherné pokračování příběhu. Napínavý příběh a těším se na další díl. A jak už tu zaznělo: týrání čtenářů. Já to prostě nevydržím.

29.07.2022 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Kniha mě na začátku zaujala, ale pak byly chvíle (bylo jich hooodně málo), které mě nebavily, ale knize dávám i přesto pět hvězdiček a knihu rozhodě doporučuju. Její čtení byl
dalšívelký zážitek. :) :D :)

27.06.2022 5 z 5

Kouzelná třída Kouzelná třída Zuzana Pospíšilová

Kniha je super pro malé čtenáře, kteří jsou před přečtení knihy ještě nečtenáři. :D :) :D

06.06.2022 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Zase nádherná kniha. Druhý díl je o trochu lepší než ten první. :) Kniha je nádherná a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

06.06.2022