Astridka

Na vlnách fantazieNa vlnách fantazieChris Colfer

Další super díl ze série a možná i nejlepší. Těším se na další díl. :)

V zajetí přísahyV zajetí přísahyTanya Stewner

Nádherné pokračování příběhu. Napínavý příběh a těším se na další díl. A jak už tu zaznělo: týrání čtenářů. Já to prostě nevydržím.

Za hranice královstvíZa hranice královstvíChris Colfer

Kniha mě na začátku zaujala, ale pak byly chvíle (bylo jich hooodně málo), které mě nebavily, ale knize dávám i přesto pět hvězdiček a knihu rozhodě doporučuju. Její čtení byl
dalšívelký zážitek. :) :D :)

Harry Potter a princ dvojí krveHarry Potter a princ dvojí krveJ. K. Rowling (pseudonym)

Další super díl o Harry Potterovi (který nikdy nezklame) byl zase BOŽÍ. Kniha se mi moc líbila. :D :) :D

Kouzelná třída, příběh pokračujeKouzelná třída, příběh pokračujeZuzana Pospíšilová

Příjemné pokračování příběhu. Část kde se vyskytuje paní učitelka Káravá je opravdu děsivá, ale příběh byl super. Trochu neco jiného než 1. díl. :D :) :D

Kouzelná třídaKouzelná třídaZuzana Pospíšilová

Kniha je super pro malé čtenáře, kteří jsou před přečtení knihy ještě nečtenáři. :D :) :D

Čarovné zaklínadloČarovné zaklínadloChris Colfer

Knihu doporučuji. Kniha mě nezklamala a už se těším na další díl. :) Jediné, co se mi na knize nelíbí (úplná maličkost) je, že někde je až moc dlouhý popis. Jinak kniha je super. :D :) :D

Návrat KouzelniceNávrat KouzelniceChris Colfer

Zase nádherná kniha. Druhý díl je o trochu lepší než ten první. :) Kniha je nádherná a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

Se slony se nemluví!Se slony se nemluví!Tanya Stewner

Lili Větroplachová je dívka, která umí mluvit se zvířaty.

Nádherná kniha k zamyšlení, ale i pobaví. Začala jsem číst díky Lili Větroplašce a od tý doby mě čtení neuvěřitelně baví. :D :) :D

NezbedníciNezbedníciMartina Drijverová

Nádherná kniha, která je i bláznivá a naučná. Knihu doporučuji. :D :) :D

Ledové královstvíLedové královstvíWalt Disney

Příběh dobrý, ale moc stručně převyprávěný. Kniha se mi moc nelíbila. :(

Souboj topmodelekSouboj topmodelekHenriette Wich

Super kniha, kterou rozhodně doporučuju a ze série patří k těm lepším dílům. :D :) :D

Čarodějka z TurlinghamuČarodějka z TurlinghamuE. Boswell (pseudonym)

Kniha se mi moooc líbila a určitě si přečtu další díly na které se moc těším. :D

Kniha se mi na začátku moc nelíbila, ale už po 30. stránce jsem si ji oblíbila. :D :) :D

Tygřice se do lvů nezamilovávají!Tygřice se do lvů nezamilovávají!Tanya Stewner

Nádherný příběh o dívce, která umí mluvit se zvířaty. :D :) :D

Víš, jak se co dělá?Víš, jak se co dělá?Oldřich Růžička

Moc hezká kniha s vtipnými ilustracemi. V knize se dozvíš mnoho užitečných věcích.

Poselství tarotových karetPoselství tarotových karetHenriette Wich

Další super kniha s supr případem. I když patří ktem slabším, stejně se mi líbila. :) Rozhodně doporučuji. :D :) :D

My jsme LollipopzMy jsme LollipopzKarel Andreas Stiebling

Super zábavná kniha, ve které se dozvíš všechno o skupině Lollipopz. :D :) :D

Delfíni v ohrožení!Delfíni v ohrožení!Tanya Stewner

Další super příběh o Lili Větroplašce a tentokrát o delfínech. Holčičkám CCA 7 let se bude určitě líbit. :D :) :D

Půlnoční hodinaPůlnoční hodinaBenjamin Read

Od knihy jsem čekala mnohem víc :(, ale i přesto nádherný a promyšlený příběh.

Pohádky o víláchPohádky o víláchkolektiv autorů

Nádherné čtení před spaním. Tuto knihu jsem četla sestřenici (7 let) a moc se jí ty pohádky líbili a můžu jen doporučit. :D :) :D

Povídačky pro KlárkuPovídačky pro KlárkuJiří Stránský

Nádherné povídačka, které jsou i vtipné. Knihu jsem bohužel nedočetla, ale hned jak budu mít chut, tak se do toho zase pustím. :D :) :D

P.S. Hlavní hrdinka Klárka se jmenuje stejně jako já. :D

Ema a kouzelná knihaEma a kouzelná knihaPetra Braunová

Nádherné čtení a kouzelný příběh. Knihu jsem četla asi tak ve 2. třídě a to jsem z ní byla nadšená a nadšená pořád jsem. Moc pěkná kniha a můžu jen doporučit (hlavně malý čtenářkám). :D :) :D

Harry Potter a Tajomná komnata (ilustrovaná edícia)Harry Potter a Tajomná komnata (ilustrovaná edícia)J. K. Rowling (pseudonym)

Další super díl o Harry Potterovi. Tuto sérii miluji.

Harry Potter a Relikvie smrtiHarry Potter a Relikvie smrtiJ. K. Rowling (pseudonym)

Série Harryho Pottera je BOŽÍ. Mám ji moc ráda a 7. díl mám taky. I když jsem věděla, že na konci zemře docela dost lidí, tak to autorka popsala tak, že mi to nepřišlo až tak hrozné a ani jsem se u toho nerozbrečela :D a za to autorce moc děkuji. :) :D

Kniha je super a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání)Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání)J. K. Rowling (pseudonym)

Harry Potter je prostě NEJ. 4. díl se mi moc líbil a už se těším na další. :))))))

Varování bratří GrimmůVarování bratří GrimmůChris Colfer

Tato kniha se rozhodně nevyrovná těm dvou předchozím. Naprosto skvělá kniha. :D

Místo činu: natáčeníMísto činu: natáčeníHenriette Wich

Další díl detektivní kanceláře byl sice dobrý, ale patří k těm slabším. Od knihy jsem čekala mnohem víc.

Kouzelný rohKouzelný rohOldřiška Ciprová

Nádherná pohádka a malým čtenářkám se bude určitě líbit

První kamarádiPrvní kamarádiLinda Chapman

Nádherná, roztomilá pohádka o jednorožci. Bude se malým a začínajícím čtenářkám určitě líbit. :)

Harry Potter a vězeň z AzkabanuHarry Potter a vězeň z AzkabanuJ. K. Rowling (pseudonym)

Další super kniha o Harry Potterovi a určite doporučuji!
Od příběhu jsem čekala trochu něco jiného, ale i tak se mi moc líbil. :D