Nezbedníci

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Komu se líbila autorčina knížka Zlobilky o neposlušných holčičkách, rád si přečte i příběhy nezbedných chlapečků. Hrdinou každého krátkého vyprávění je malý rošťák, který si buď děsně vymýšlí, nebo šplhá do výšek, neumí se chovat, okusuje tužky, neustále žvýká či provádí jiné nepravosti. Vtipná, nápaditá i trochu strašidelná vyprávění potěší a pobaví malé čtenáře. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96318/nezbednici-96318.jpg 4.354
Žánr
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Nezbedníci

Přidat komentář
zuzana4267
19. říjnaodpad!

Jsem překvapená, že dosud nikdo neupozornil na znepokojivou rovinu příběhů v knize. Dle mého názoru zcela nevhodná literatura pro děti. Dějová linie je nepropracovaná, absurdní, pointa nedotažená. Některé scény opravdu znepokojující nejen pro děti, ale i dospělé. Nepříjemné čtení, přeceňovaná knížka.

kuky921
23.11.2019

Velmi pěkné příběhy o nezbednících, kteří se kvůli svým zlozvykům dostanou do šlamastiky ... ale nakonec vše dobře dopadne. Velmi pěkné ilustrace.


JankaV80
29.09.2019

Kniha určená všem nezbedným klukům (existuje i varianta pro děvčata o Zlobilkách). Z každého příběhu vyplývá nějaké ponaučení. Dětem jsou jednotlivá ponaučení (např. proč se nešťourat v nose; proč se nad ostatní nepovyšovat, atd.) podávaná v naučném, avšak trochu i vtipném, duchu.
Kniha se synovi tak moc líbila, že mu "Ježíšek" přinesl audio knihu :)

Liilith
10.12.2018

Opravdu zajímavé téma :-) Přečteno za tři večery a moc se nám to se synem líbilo. Kniha je plná veselých ilustrací Markéty Vydrové, která podtrhuje právě to podstatné z textu a vtipně zobrazuje každý fantastický výmysl, kterým autorka ve snaze potrestat uličníky nijak nešetří. Máte tak šanci vidět, jak visí netopýří rodinka v krku nešťastníka či jak se fazolka vyrostlá z nosu neposluchy i s ním obtáčí kolem sloupku. Ilustrace jsou určitě stejně důležité jako text samotný. A při předčítání mladším dětem máte na čem ukazovat to, o čem čtete.
Každý z příběhů má stabilní osnovu: dítě zlobí nebo dělá škaredé věci až se mu to nějakým kouzlem nevyplatí. Následuje větička: „Cože – to je konec?“a za ní ujištění, že ne, že všechno dopadlo dobře. A na úplný závěr je napsáno, jaké poučení si z toho dotyčný zlobílek vzal, jak změnil svoje chování.
Knižka poučí, pobaví, zaujme malé i velké, ukáže nebezpečí některých zlozvyků, ale dozajista nikoho neurazí a přivede k zamyšlení.

MartinaMartina
30.10.2018

Těším se až ji budu číst dětem,je úsměvná,poučná.

PinkAlicorn
31.03.2017

Tyhle knížky od Martiny Drijverové jsou naprosto úžasné, mám je moc ráda! Všechny příběhy jsou vtipné, originální a čtivé, navíc mají vždycky nějaký nečekaný konec, který zaručeně pobaví! Doporučuju malým zlobivým dětem, ale i jejich rodičům či sourozencům...

helusa2
10.05.2016

Dobrá knížka, která pomůže s výchovou a "nahodí" spoustu témat pro povídání... Zlobilky mi přišly lepší, ale i Nezbedníci určitě stojí za přečtení!

Filip8
11.04.2014

Je to moje první přečtená knížka. Byla pěkná. Je mi 7 let.

1

Doporučujeme

Dášeňka čili Život štěněte
Dášeňka čili Život štěněte
Dvakrát sedm pohádek
Dvakrát sedm pohádek
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec
Stránky světa
Stránky světa