My jsme Lollipopz

My jsme Lollipopz https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469624/bmid_my-jsme-lollipopz-a6T-469624.png 4 8 5

Jsme Lollipopz a teprve když nás poznáš, dostane tvůj život tu správnou barvu! Jsme čtyři veselé a bláznivé holky, a ať už točíme videa na YouTube nebo zpíváme na koncertě, máme jasný cíl : předat svou energii našim úžasným fanouškům. Teď máme jedinečnou příležitost, abyste se o nás dozvěděli první i poslední : Co máme rády a co ne? Jak vypadalo naše dětství? Jací se nám líbí kluci? Lollymánie plná těch nejbláznivějších zajímavostí startuje právě teď!... celý text

AmeQ
19.11.2023 5 z 5

je to knížka plná fotek, barev a informací třeba ze zákulisí, moc mě bavila:)

Antibabiš
23.12.2022 5 z 5

Je to super knížka ty fotky jsou moc pěkné:-)

Astridka
29.05.2022 4 z 5

Super zábavná kniha, ve které se dozvíš všechno o skupině Lollipopz. :D :) :D

JancaMia
17.02.2022 2 z 5

Knížku si přála moje devitileta dcera, nadšeně v ni listuje a předčítá nahlas cele rodině vybrané pasáže které se ji líbí , za dceru určitě pět hvězdiček . Za mě dvě , nejsem cílová skupina ale chápu nadšeni malých slečen.

Lucieopice
01.08.2021

Dobrý den!!!

V této knize se dozvíte spoustu zajímavých věcí o skupince Lollipopz (4 holkách které jsou zpívavý a tančící typ, takže fajn). Knížka je barevná, veselá, kamarádská,vtipná a prostě fajnová. Téhle knížce bych dala 10 bodů z 10. Přelouskala jsem jí rychle, takže když se začteš už nechceš přestat. Když tě mamka nebo babča zavolá na oběd řekneš : počkej dočtu si tuhle stránku. Tahle knížka je fakt suprová. Eňo ňůňo.

Hezký zbytek dne a na shledanou.

Autorovy knížky

2020  88%My jsme Lollipopz