Artepy Artepy komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Knížka se mi moc líbila. Tak nějak jsem si díky ní uvědomila, že bych ani jiný život vyzkoušet nechtěla. A citát "Životu nemusíš rozumět, stačí ho žít!" je boží.

28.08.2023 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Super díl. Nemůžu s touto sérii přestat, tak rychle na další pokračování. Napínavý příběh, vrahové psychopati a dost mě baví i osobní příběhy.

11.11.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Moc se mi to líbilo. Napínavé, čtivé, Luc sympatický a Ava ještě víc. Těším se na další díl.

30.06.2023 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Tuhle sérii mám ráda. Oblíbila jsem si Avu s Lucem. Ale snad pokaždé přemýšlím, kam autorka na ty nápady chodí. Tady jsem teprve na začátku a vrah je teda ještě větší psychopat než ti v předchozích dílech.

21.10.2023

Černý led Černý led Michael Connelly

Moje druhá knížka s Harrym a opět super. Mám ráda jeho individualismus a jak si všechno dělá po svém. Příběh je vždy přímočarý a bez kudrlinek se odkrývají nové indicie. To ale vůbec neubírá na napínavosti, spíš naopak. A znovu mě dostal zajímavý a pro mě trochu nečekaný závěr.

06.06.2021 5 z 5

Film Film Louise Bagshawe (p)

Trochu předvídatelné, ale v tomhle případě mi to ani nevadilo. Stejně jsem si přála, aby to takhle dopadlo :) Příjemná knížka ze zajímavého prostředí.

03.01.2014 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Za mě knížka už neměla náboj jako ty předchozí. Vždy jsem s napětím hltala co se Lisbeth a Mikaelovi stane a to mi tu docela chybělo. Zápletka a příběh se mi ale moc libili.

11.03.2018 3 z 5

Klamný dojem Klamný dojem Jeffrey Archer

Knížka se mi líbila, četla se velmi lehce. Byla to moje první knížka od pana Archera a jistě si ráda přečtu další. Přesto mi občas přišla taková trochu povrchní a vyumělkovaná. Neumím ten pocit pořádně popsat :)

Teď se musím dodatečně omluvit! Četla jsem knížku ve vydání nejlepšího světového čtení, kde byla zkrácená. Jsem si zcela jistá, že zrovna této knížce to hodně uškodilo :)

11.04.2014 3 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Jako vždy perfektní. Sandra Brown nikdy nezklame!

06.04.2014 5 z 5

Chinaski poprvé Chinaski poprvé Michal Malátný

Přiznávám, že asi nejsem objektivní, protože Chinaski jsou moje láska na celý život. Knížka je zajímavá, hodně čtivá. Líbí se mi prolínání vyprávění s historií, líbí se mi prokládání rozhovory. Prostě to nemá chybu!

25.11.2013 5 z 5

Glamour Glamour Louise Bagshawe (p)

Knížka je to velice čtivá. Jen jsem měla po celou dobu pocit, že takhle to v životě prostě nechodí :)

14.10.2013 4 z 5

Dotek hvězd Dotek hvězd Marian Keyes

Příjemná knížka, u které jsem se pobavila a odreagovala. Po přečtení jsem měla chuť sáhnout po pokračování, abych věděla, jaké budou další osudy oblíbených postav.

08.09.2013 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Já vím, že už mi není 19 a určitě se mi nestalo to, co Jude. Ale i tak si nemůžu pomoct a lezla mi na nervy. Ano, není to jednoduchý, ale v určité chvíli je prostě potřeba mluvit. Čtivá knížka je, ale za mě nejméně sympatičtí hlavní hrdinové.

20.01.2024 3 z 5

Čest nade vše Čest nade vše Sandra Brown

Sandra Brown je moje srdcovka. A i když by se dalo říct, že knížka je její klasický styl, tak mě tentokrát trochu zklamala. Nějak mě nezaujal příběh a postavy s jejich chováním.

24.06.2023 3 z 5

Návraty Návraty Marian Keyes

Ani nedokážu říct, jestli se mi knížka líbila. Je napsaná vtipně a čtivě. I přes smutné téma jsem se několikrát zasmála. Ale právě díky smutnému tématu jsem na rozpacích. Mockrát jsem si říkala, o co lepší by bylo, kdyby to veselejší. Jinak velké uznání zato, jak se autorka dokázala vcítit do kůže člověka, který ztratí někoho důležitého.

19.08.2013 4 z 5

Úžasná na pohled Úžasná na pohled Louise Bagshawe (p)

Oddechová knížka, která celkem potěší. Ale od autorky i její sestry už jsem četla zajímavější a nápaditější příběhy. Líbila se mi píle hlavních hrdinek a touha nespokojit se s málem.

02.08.2013 3 z 5