Čest nade vše

Čest nade vše https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511197/bmid_cest-nade-vse-5Qd-511197.jpg 4 64 11

Aislinn Andrewsová zná jméno Lucase Greywolfa z novin a reportáží. Po tomto uprchlém vězni pátrají policisté po celé Arizoně. Muž hrozivý jako panter si našel cestu do jejího domu a unesl ji jako rukojmí, s jehož pomocí se snaží včas vrátit za svým umírajícím dědečkem a rozloučit se s ním, jak mu velí jeho čest. Aislinnin nudný a předvídatelný život se přes noc změní a vydaná na milost a nemilost muži, jejž celá země považuje za nebezpečného kriminálníka, s ním vyrazí na divokou jízdu přes arizonskou poušť. Modrooká blonďatá Aislinn představuje pro Lucase, vnuka apačského náčelníka, vše, čím celý život opovrhoval. A přesto po ní zatouží. Dva lidé. Dva světy. Jedna cesta a jeden okamžik nadpozemské vášně Překonají překážky, jež je dělí od štěstí? A je Lucas skutečně výtržník, který zorganizoval násilné nepokoje mezi americkými indiány? A ocitl se za mřížemi za zločin, který nespáchal?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , HarperCollins Polska

Honor Bound , 2007

petulkapeta
19.11.2023 4 z 5

,,Snadne není nic co stojí za námahu."
Knihy od této autorky jsou plne napeti,akce i romantiky. Lucas měl zlaté srdce,ale taky paličák a to velký. Hrdý na své indiánské kořeny o to větší byla zábava jak se zamiloval do belošske dívky Aislin a nechtěl jsi to připustit...

Kudík
01.10.2023 4 z 5

Aislinn Andrewsová poznala Lucase Greywolfa osobně poté, co se vloupal a následně jí unesl z jejího domova. Chvíli před propuštěním z vězení, kde si byl nucen odsedět pro mě naprosto nepochopitelný trest utekl, aby stihl navštívit apačského náčelníka. Lucasovo chování odpovídalo jeho zatrpklosti, a to hlavně vůči "bílým" lidem a část z toho si odnesla i Aislinnin. Já si odnesla příjemně pročtené odpoledne, kdyby jen těch chyb v textu nebylo. 3,5*

cukrovka
15.08.2023 4 z 5

Příjemná a čtivá oddechovka. Autorka jako vždy dobře nakombinovala dobrodružství s romantikou. A i když je děj předvídatelný skvěle jsem si u knížky odpočinula.

anovy64
01.08.2023 5 z 5

Klasická oddechovka, předvídatelný děj, který však na čtivosti neubral.

Maky806
17.07.2023

Stará dobrá Sandra. Skvělá oddechovka I slzička ukápla.

Artepy
24.06.2023 3 z 5

Sandra Brown je moje srdcovka. A i když by se dalo říct, že knížka je její klasický styl, tak mě tentokrát trochu zklamala. Nějak mě nezaujal příběh a postavy s jejich chováním.

munka
01.06.2023 4 z 5

Pekný romantický príbeh s prvkami napätia a šťastným koncom. Oddychové čítanie, ktoré nesklamalo.

Kešu1981
04.05.2023 4 z 5

Tohle mě vážně bavilo... uprchlí vězeň/poloviční indián/právník a fotografka/rukojmí...hmmm :o)

ikul
21.04.2023 4 z 5

Kniha Sandry Brown z roku 1986 je hezká odpočinková harlekýnka. Milovníci romantiky budou spokojeni. Kniha mě překvapila, protože jsem si již zvykla na detektivní zápletky v posledních knihách autorky. I námět je netradiční. O složitém vztahu dvou etnik, která k sobě najdou porozumění.

georginaa
11.04.2023 4 z 5

Moc jsem se divila, že autorka do příběhu vtáhla rozeného Indiána. Tři měsíce před puštěním z vězení utekl, aby se rozloučil s umírajícím náčelníkem Indiánů. Za každou cenu to musel stihnout a bohužel se mu do cesty připletla modrooká blondýnka. Lukas byl jí tolik učarován, že si ji vzal sebou na cestu jako rukojmí. Nejdříve se ho bála, ale když dorazili na místo, zjistila o Lukasovi spoustu věcí a přehodnotila své domněnky. Když ho opět zavřeli, myslela, že se nikdy už neuvidí. Jenže po propuštění se najednou objevil u jejích dveří a byl velice překvapen. Co se dělo dál....to už musíte přečíst, abych vše nevyzradila.

lendinka.k
06.04.2023 5 z 5

Trochu dobrodružný a hodně romantický příběh, který se moc dobře četl. Autorka mě vždy dovede něčím překvapit, tentokrát to byl výběr hlavního hrdiny - indiána. On i hlavní hrdinka byly sympatické postavy, každý z úplně jiného světa a přesto k sobě dokázali najít cestu. Přestože mám raději Sandru v detektivním žánru, kde je větší napětí a nečekaný konec, i tato milá oddechovka mi přišla k chuti.

Sandra Brown
americká, 1948